HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Remišovej myšlienka roka na Hornej Nitre neobstála. Čo bude, keď bude, nepotrebujeme, tvrdí Vážna

Foto: Facebook: Dominika Vážna

„Neviem, či na Hornej Nitre dnes bola Remišová prvýkrát v živote. Ale zrejme si pomyslela, že prišla zvestovať niečo, o čom nikto nikdy na Hornej Nitre nepočul. Myšlienka roka: Remišová prišla na Hornú Nitru povedať, že región má potenciál na zníženie emisií.“ Citát Dominika Vážna

Dominika Vážna je členkou strany Hlas a na sociálnej sieti ide doslova naplno. Svoje názory najčastejšie vyslovuje s podtitulom: Vážne s Dominikou Vážnou.

Dva legendárne Remišovej výroky

Nedávno na Facebooku hodnotila návštevu Veroniky Remišovej na Hornej Nitre. V spojitosti s návštevou na úvod príspevku sarkasticky píše o legendárnych výrokoch Veroniky Remišovej. Ako prvý výrok spomína odpoveď Remišovej, keď jej Peter Pellegrini položil otázku: „Mne odpovede kladie pán moderátor.“  Za druhý výrok si Remišová od Vážnej vyslúžila aj iné hodnotenie. Remišovú označila za stelesnenú neschopnosť kvôli výroku, že Horná Nitra má potenciál byť ekologickejšia.

„Neviem, či na Hornej Nitre dnes bola Remišová prvýkrát v živote, ale zrejme si pomyslela, že prišla zvestovať niečo, o čom nikto nikdy na Hornej Nitre nepočul,“ vysvetľuje. „Roky je známe, že celý región sa pripravuje na transformáciu. Počíta sa s rekvalifikáciou spojenou so zmenou priemyselného zamerania tejto časti Slovenska,“ dodáva Vážna.

Opozícia by sa opäť rada ujala prerozdeľovania euráčov svojím ľuďom, tvrdí Smolka

Zbytočná politická a možno predvolebná kampaň

Podľa Vážnej Remišová prišla na Hornú Nitru robiť zbytočnú politickú a možno predvolebnú kampaň. „Ani tá jej nevyšla, pretože jej ekologický cit je zvečnený na fotke,“ píše v statuse. Vážna poukazuje na to, že Remišová na čerstvo skosené pasienky a lúky došla s vládnym autom. A dodáva, že by ním vyliezla aj na strom.

„My všetko vieme, čo Hornú Nitru čaká. A počúvať od Remišovej reči čo bude, keď bude, nie je potrebné. Keď sa región pretransformuje, verme, že ona bude už roky na politickom dôchodku.“ Ukončila príspevok na sociálnej sieti Dominika Vážna.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/29/zurivost-z-objavu-masovych-hrobov-deti-povodneho-obyvatelstva-vyustila-v-kanade-k-podpalovaniu-katolickych-kostolov/

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info