HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Heredoš: Tak ako to v skutočnosti je pán doktor Sabaka? Dosť klamstiev! (Šokujúce VIDEO)

Tvrdenia doktora Petra Sabaku sú vzájomne si odporujúce a podľa Mira Heredoša absolútne šokujúce. Zdroj: FB Miroslav Heredoš

Očkovanie proti koronavírusu sa stalo doslova fetišom mnohých lekárov a odborníkov na infekčné choroby. Patrí medzi nich aj doktor Peter Sabaka, no vo videu na sociálnej sieti ho Miroslav Heredoš z hnutia Republika usvedčuje z minimálne zaujímavého tvrdenia.

Doktor Peter Sabaka pracuje na Klinike infektológie a geografickej medicíny v Univerzitnej nemocnici v Bratislave a patrí medzi tých, ktorí sa najviac objavujú v médiách v boji s koronavírusom. Propagoval nielen Matovičove hromadné testovanie, ale presadzuje aj vakcináciu proti COVID-19. Ako ale píše v statuse a ukazuje v priloženou videu Miroslav Heredoš z hnutia Republika, pán doktor drzo klame a vymýšľa si.

Ľudia sa prebudili a pochopili, že ani odborníkom sa veriť nedá!
Zdroj: FB / Miroslav Heredoš

„Drzé lži a dvojaké výmysly „doktora“ Sabaku! Je toto možné?!“ píše v statuse poslanec parlamentu Miroslav Heredoš, ktorý k nemu vo videu prikladá aj zostrih relácie TV Markíza Na telo plus, v ktorej diskutoval aj doktor Peter Sabaka. Divák mu zaslal otázku, v ktorej sa ho pýtal: „Ak som prekonal Covid a mám prvú dávku Pfizeru, potrebujem ísť na druhú?“ Na to mu doktor Sabaka odpovedá: „Problém je ten, že keď chce mať človek doklad, že je riadne preočkovaný, tak musí ísť na druhú dávku.“ Prirodzene, Miroslav Heredoš sa pýta: „Na druhú dávku len kvôli dokladu?“ Doktor Sabaka však pokračuje ďalej: „Ale z hľadiska imunity sa zdá, že by to zrejme potrebné nebolo!“ Doktor Sabaka teda podľa Heredoša v priamom prenose potvrdil, že z hľadiska imunity postačuje jedna dávka!

„Tak prečo na svojom facebookovom profile píše niečo úplne iné?“ pýta sa Miro Heredoš a na záver pokladá ďalšiu otázku: „Tak ako to v skutočnosti je pán Sabaka?“ Podľa Heredoša bolo dosť klamstiev! „Ľudia sa prebudili a pochopili, že ani odborníkom sa veriť nedá!“ končí na záver videa Miroslav Heredoš.

Prípadov nákazy už zaočkovaných Slovákov neustále pribúda. Ako to odôvodnil infektológ?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info