Na čele nášho štátu sú ľudia bez názoru neznalí a závislí, trvá na svojom Andrej Danko
24 | 06 | 2021 I Jozef Uhlarik

Už aj na Slovensku potvrdili nový Delta variant koronavírusu a dovliecť ho k nám mal človek, ktorý prišiel z Ruska. Tam bol aj Andrej Danko, ktorý v statuse reaguje práve na tento moment.


Šéf národniarov Andrej Danko si bol v Petrohrade pozrieť zápasy našej futbalovej reprezentácie na európskom šampionáte a v Moskve bol navštíviť svojich „politických“ priateľov. Fakt, že Delta variant koronavírusu k nám doviezol človek z Ruska vníma v statuse ako ďalší útok na túto krajinu.

„Propaganda pokračuje: ,,Variant koronavírusu Delta je už na Slovensku. Nakazený prišiel z Ruska.“ Samozrejme nás zachránia výsostne západné vakcíny. To čo zase na nás hrajú?“ pýta sa v úvode svojho krátkeho statusu Andrej Danko, ktorý si na záver opäť kopol do súčasnej koalície. „Už len čakám, že napíšu, že zato môže zase SNS a priniesol to Danko. Robia si so Slovenskom, čo chcú. Veď dosiahli na Západe svoje. Na čele nášho štátu sú ľudia bez názoru neznalí a závislí.“Danko: Protiruské sankcie nemajú žiadny význam, Západ v Rusku veselo obchoduje (VIDEO)
Šéf národniarov Andrej Danko sa vybral do Petrohradu na úvodný zápas našej futbalovej reprezentácie na majstrovstvách Európy. Nuž a nebol by to on aby nespravil nejaké video. V tom najnovšom dokumentuje, že naše protiruské sankcie sú... Čítať ďalej
14 | 06 | 2021 | Jozef Uhlarik