HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Osuský so Schutzom sa už tešia, že v Európe budú neočkovaní prichádzať o prácu

Peter Osuský. Zdroj: FB / Peter Osuský

Peter Osuský pritakáva Petrovi Schutzovi. V USA sa dostal pred federálny súd prípad 117 zdravotníkov, ktorí sa odmietli dať očkovať. Sudca argumentoval, že o nútenej vakcinácii nemôže byť reč. Vraj sa mohli slobodne rozhodnúť pre očkovanie, alebo si nájsť inú prácu. Schutz a Osuský sa takúto slobodu už tešia.

Poslanec Peter Osuský zdieľal na Facebooku komentár Petra Schutza, ktorý vyšiel v SME. Známy komentátor víta rozhodnutie amerického sudcu, ktorý zmietol zo stola podanie zamestnancov nemocnice.

Novinár Goda: Nezaočkovaní budú menšinou. Ostanú len Kotlebovci, Blahovci a Harabinovci

„Jasná správa z Texasu v Schutzovom texte,“ uvádza Osuský kúsok z komentára. Z komentára vypichol poslanec NRSR túto časť: „Súdne zamietnutá sťažnosť 117 zamestnancov houstonskej nemocnice, ktorí namietali protiústavnosť výpovede z dôvodu nezaočkovania, bude návodná zrejme aj v Európe. Je totiž značne pravdepodobné, že na jeseň bude pribúdať ako covidu z čisto „antivaxerských“ dôvodov, tak aj prepustených „neočkovancov“ ako dôsledok.“

„Argument federálneho sudcu, že o nútenej vakcinácii nemôže byť ani reči, keďže všetci stosedemnásti sa mohli slobodne rozhodnúť, či Pfizer (Modernu) prijmú, alebo si nájdu inú prácu, sa patrí tesať do mramoru a zapísať za uši, keďže ho budeme počuť aj v EÚ. Fakt je ten, že zdravotník (!!) či zamestnanec nemocnice, ktorý odmietne očkovanie, je škandál ako veža sám osebe,“ končí sa časť z komentára.

Komentár Petra Schutza sa očividne veľmi poslancovi Osuskému páči a so stanoviskom Schutza súhlasí.

Doktor Lakota varuje: Očkovanie ľudí mRNA vakcínami proti SARS-COV-19  je potrebné okamžite zastaviť!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info