HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Matovič má mačku, Blaha psa. Však aj ich gazdovia sú na seba ako mačka a pes

Ľuboš Blaha má prvýkrát v živote psa. Bude taký uštekaný ako jeho pániček? Zdroj: FB / Ľuboš Blaha

Podpredseda Smeru-SDS Ľuboš Blaha sa v statuse pochválil má po prvýkrát v živote psa. Aký to paradox v zrovnaní s Matovičom a jeho mačkou. Každopádne je to v porovnaní s ich pánmi zaujímavá „hra prírody“.

Každý isto vie, že pes šteká a mačka mňaučí. A teraz si to rozoberme na drobné – Blaha po Matovičovi v posledných mesiacoch šteká doslova ako pes, kým Matovič mňaučí, že on nič a všetci mu ubližujú. No nie je to paradox a nádherná zhoda prírody?

Matovič sa na začiatku mesiaca pochválil týmto mačiatkom. Zdroj: FB / Igor Matovič

Blaha sa v statuse priznáva, že manželka ho polroka lámala a on polroka odolával. „Dnes Zuzka vyhrala. Máme psa. Prvýkrát v živote. Volá sa Frida. (Hej, hej, ako Frida Kahlo-mexická maliarka, pozn.red., aspoň niečo som vybojoval) Má osem týždňov. A dnes sme si ju vyzdvihli v útulku v Považskej Bystrici,“ prezrádza podpredseda Smeru-SDS a dodáva, že Fridu dostala od neho manželka ako darček k ich 10. výročiu svadby.

„Detičky sa tešia zo šteniatka… a ja? Ja len dúfam, že ranné venčenie neostane na mňa. Dnes si s ňou kuknem Portugalsko – Nemecko a uvidíme, či z nej bude parťák. Máte nejaké rady ohľadom psíkov, priatelia?“ prosí v závere svojho statusu Ľuboš Blaha. Hádam z Fridy nebude taký „pitbull“ ako jej gazda. Matovič sa priznal, že si umyl hlavu mačacím šampónom, čím zvieracím nás prekvapí jeho politický rival Blaha?

 

Belousovová: Hlavným posolstvom ministra financií je, že sa umyl šampónom pre mačky!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info