HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Iza Bela opäť revoltuje: Kto im dal to právo určovať, čo môžeme a čo zasa nie?

Hviezda Facebooku a „bežná“ žena Iza Bela sa tentokrát pustila do hnutia OĽaNO a jeho predstaviteľov. Zdroj: FB / Iza Bela

Vodcovskou osobnosťou obyčajných ľudí z ulice proti súčasnej vládnej koalícii je určite Iza Bela. „Hviezda slovenského Facebooku“ sa v statuse opäť vzopiera a poukazuje na to, že iba osem percentné zoskupenie nám nemá právo určovať, čo môžeme a čo nie.

„Revolucionárka“ Iza Bela si opäť nekladie servítku pred ústa pri kritike OĽaNO a toho, čo jej ľudia nastvárali. V statuse to aj jasne pomenovala a navyše sa v ňom pýta, kto sú vlastne oni, že budú určovať nám občanom aj opozícii, čo máme robiť.

Zastavte očkovanie detí od 12 do 16 rokov proti ochoreniu COVID-19!

„Kto im dal to právo určovať, čo môžeme a čo zasa nie? Vaše výzvy si nechajte pre seba samých a tých, čo vám ešte veria,“ odkazuje celému hnutiu OĽaNO Iza Bela a dodáva: „Slováci, rozumiete tomu, že 8% OĽaNO vyzvalo predstaviteľov opozície, aby svojim voličom odporučili očkovanie. Tézou tejto upadajúcej ani nie strany a tobôž hnutia je nanútiť ľuďom za každú cenu ich názor, s ktorým sa väčšia časť Slovákov nestotožňuje, že očkovanie je podľa nich iba jedinou cestou z pandémie.“ Podľa „revolucionárky“ Iza Bely je to práve OĽaNO, ktoré hazarduje so zdravím občanov Slovenska, čo preukázateľne potvrdilo aj celoplošné antigénové testovanie, ktoré malo za následok úmrtie vyše 12 400 obetí Covidu.

„Hviezda slovenského Facebooku Iza Bela“ opäť naložila Matovičovi. „Pobabral všetko, čo mohol!“

„Aby toho nebolo málo, tak začali s novou pesničkou, že sa treba pripraviť na prípadnú tretiu vlnu,“ píše ďalej „bežná“ žena z ľudu, ktorá súhlasí s návrhom Smeru-SDS zastaviť očkovanie detí od 12 do 16 rokov proti ochoreniu COVID-19 s výnimkou prípadov, keď o to žiada odborný lekár. „Myslím si, že s tým súhlasia aj rodičia deti, ktorí nechcú, aby sa na ich deťoch páchali nejaké pokusy. Koalícia sa však postavila proti tomu, čiže im je jedno, že neoverené vakcíny sa budú aplikovať aj deťom od 12 až 16 rokov,“ hnevá sa Iza Bela, ktorá sa stotožňuje so slovami Roberta Fica, podľa ktorého je zarážajúce, že kým vyspelý svet neodporúča plošnú vakcináciu detí a mládeže, na Slovensku vláda spúšťa diskusiu o povinnom očkovaní.

Iza Bela: Matovič prerazili úplne dno a dokázal nám, že Mečiar s Ficom sú slabým odvarom zla

Je do očí bijúce, že médiá a táto vláda neuznávajú názor iných odborníkov

„Pýtam sa, čoho sa táto zapredaná vláda tak bojí, aby sa zorganizovala veľká odborná diskusia naživo v nejakej televízii, kde by neboli len vládou preferovaní a hýčkaní odborníci, z ktorých značná časť pôsobila v Amerike, alebo tam boli na rôznych stážach, ktoré využívajú aj naše médiá na informácie ohľadom falošnej pandémie Covid?“ ide si svojím Iza Bela.

„Je do očí bijúce, že médiá a táto vláda neuznávajú názor iných odborníkov, ale len tých „našich“ ľudí ako je Jarčuška, Krčméry, Kalavská, Čekan a ďalší im podobní,“ konštatuje Iza Bela a na samý záver sa ešte pýta: „Prečo každého iného vedca, lekára a odborníka na pandémie sa názor neberie na zreteľ, a je hneď nimi dávaný do pozície konšpiračných teórií, čo z obsahového a odborného hľadiska vôbec nie je, ale skôr poukazuje na niečo protizákonné?“

Iza Bela: Táto diletantská vláda má k odbornosti tak ďaleko, ako je z mesiaca na Mars

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info