HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Chystajú nám „páni sveta“ na júl celosvetový kolaps?

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Svetové ekonomické fórum Davos má na júl 2021 naplánovanú vojnovú hru, ktorá má „simulovať“ zablokovanie celosvetovo životne dôležitých dodávateľských reťazcov. Pričom práve táto organizácia „prorocky“ nacvičovala covid pandémiu už niekoľko mesiacov pred jej skutočným začiatkom. Uviedol Benjaminfulford.net.

Celosvetovo známy novinár Benjamin Fulford, ktorý pôvodne pracoval pre „pánov sveta“ v časopise Forbes a následne prešiel na druhý breh, teda na takzvanú „konšpiračnú stranu“, upozornil na veľmi zaujímavú udalosť, ktorá sa má uskutočniť v júli tohto roka.

„Nácvik“ zablokovania celosvetového zásobovania

Svetové ekonomické fórum Davos má totiž na júl 2021 naplánovanú vojnovú hru s názvom „kyberpolygón“. Táto hra má „simulovať“ kybernetický útok na životne dôležitú svetovú infraštruktúru. Jej kolaps by mohol znamenať úplné zastavenie celosvetového zásobovania. Prípadne „len“ zablokovanie miestnych životne dôležitých dodávateľských reťazcov v rámci určitých krajín.

Harabinove dcéry mali promócie. Oslávili to ako sa patrí. Ignorovali neústavné nariadenia hygienika!

Že podobné „cvičenia“ netreba brať na ľahkú váhu ukázali už kybernetické útoky na ropovody či prerušené dodávky mäsa. Napríklad útoky ransomvér dokážu „s ľahkosťou“ zatvoriť školy, pozastaviť liečbu rakoviny či v konečnom dôsledku úplne zablokovať každodenný život.

Prečo treba spozornieť

Treba v tejto súvislosti pripomenúť, že to bolo práve Svetové ekonomické fórum Davos ktoré akoby „prorocky“ nacvičovalo covid pandémiu  už niekoľko mesiacov pred jej začiatkom. Organizovalo ju vtedy spolu s Centrom pre zdravotnú bezpečnosť Johns Hopkins a Nadáciou Billa a Melindy Gatesových. Akcia sa uskutočnila 18. októbra 2019 v New Yorku. Teda v čase, keď svetová verejnosť nemala o akomsi koronavíruse ani len potuchy.

Vedec požiadal o patent na COVID vakcínu ešte pred vyhlásením pandémie a záhadne umrel

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info