HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

SNS odkazuje Milovi z Globsecu: Nemáte patent na pravdu a nerozhodujete o tom, čo je konšpirácia

Daniel Milo
Daniel Milo, Zdroj: FB D. Mila

„Naučte sa rešpektovať právo druhých ľudí na vlastný názor. Volá sa to demokracia a tá je tu aj pre tých, ktorí majú opačný názor ako vy. Agresia voči ľuďom s opačných názorom je znakom totalitných režimov, pán Milo,“ odkázala bojovníkovi proti extrémizmu bratislavská krajská predsedníčka SNS.

Bratislavská krajská predsedníčka SNS Dagmar Kramplová na Facebooku reaguje podľa všetkého na nedávnu informáciu, ktorú priniesol aj Denník N. V článku Ako na Slovensku vnímame svet sa autori pohoršovali nad tým, že Slováci vnímajú pozitívne Rusko aj Putina. K výsledkom sa vyjadroval aj Daniel Milo.

Ostrihoňová bude na RTVS diskutovať s GLOBSECom o prokremeľskej propagande. Toto platíme?

Na Daniela Mila reaguje strana SNS. V príspevku na Facebooku napísala krajská predsedníčka Dagmar Kramplová, že „Globsec robí prieskumy o údajných konšpiráciách a Slováci sú vraj tretí v poradí po Bulharsku a Rumunsku v podliehaní konšpiráciám“.

„No takže, pán Milo! Po prvé, vy nemáte patent na pravdu a nerozhodujete o tom, čo je pravda a čo je konšpirácia. Naučte sa rešpektovať právo druhých ľudí na vlastný názor. Volá sa to demokracia a tá je tu aj pre tých, ktorí majú opačný názor ako vy. Agresia voči ľuďom s opačných názorom je znakom totalitných režimov, pán Milo,“ odkazuje Kramplová.

„Po druhé, na margo prieskumu – ak by sme použili vaše subjektívne metódy hodnotenia, tak celý váš prieskum pôsobí ako jedna kolosálna konšpirácia,“ napísala a pridala vysmiaty emotikon. „A po tretie, ak chcete zachovať aspoň zdanie objektivity, informujte podrobne verejnosť o tom, z akých zdrojov je organizácia Globsec financovaná a aké percento zdrojov tvoria financie, ktoré prijímate peňazovodmi zo zahraničia,“ ukončila príspevok Dagmar Kramplová.

SNS vyzýva „hoaxy a podvody“ Polície SR, aby neurážali Maigu. Tí ho označili za konšpirátora

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info