HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Kotleba vyzradil utajované informácie: Desiatky amerických vojakov vraj na Sliači nacvičujú útok zvonku!

Ilustračná fotokoláž: HD, Zdroj: TASR, pixabay.com

Informáciu z rokovania parlamentného branno-bezpečnostného výboru prezradil Marian Kotleba takpovediac nepriamo. Desiatky amerických vojakov majú dokonca na medzinárodnom letisku s civilno-vojenskou prevádzkou nacvičovať denne a v plnej bojovej pohotovosti útok nepriateľských síl zvonku. 

„Priatelia, dnes sa uskutočnilo rokovanie Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť. Okrem iného sme brali na vedomie aj Informatívnu správu o stave obrany za rok 2020.“ Informuje vodca ĽSNS na sociálnej sieti.

„Celkom dobre spracované a zaujímavé čítanie.“ Pokračuje opozičný politik. „Samozrejme, to skutočne dôležité a podstatné ostalo aj pred nami, poslancami, utajené. O čo ide? Čo je také dôležité?

Belousovová: Mňa teda NATO nechráni!

Napríklad to, že na základni na Sliači je momentálne umiestnených niekoľko desiatok amerických vojakov. Títo tam takmer denne absolvujú BoPo (Systém bojovej pohotovosti – poznámka redakcie), napríklad s cieľom obrany základne pred útokom zvonku.

Američania nacvičujú obranu nášho letiska.“ Upozorňuje líder Kotleba.

„Ani vám to nedáva súvis? A čo keď je ten zmysel v tom, že to letisko už považujú za svoje? Neveríte? Choďte sa tam pozrieť, ten plot nie je až taký vysoký.“ Vyzýva Marian Kotleba na Facebooku.

NATO organizuje v Európe najrozsiahlejšie povojnové manévre a náš mainstream mlčí

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info