HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Právnik Weis šokuje: „Vakcíny“ ktorými očkujú ľudí sú neregistrované a iba na núdzové použitie! (VIDEO)

Natália (†47), ktorá sa nechcela dať očkovať zomrela po prvej dávke vakcíny proti COVID-19. Ilustračné foto: vitalita.cz

Advokát Peter Weis je známy tým, že jeho názory nekorešpondujú s tými, ktoré nám predostiera vláda. A to najmä ohľadom vakcinácie ľudí proti koronavírusu. Naposledy sa zviditeľnil oznámením, že v jeho kancelárii neposkytnú služby zaočkovaným.

Celý svet v súčasnosti rieši najmä otázku zaočkovanosti populácie proti COVID-19. Jedni sú za, iní, ako advokát Peter Weis, proti. Názor na očkovanie a najmä na „vakcíny“ vyjadril aj vo videu zverejnenom na YouTube.

Slogan „Vakcína je sloboda“ je klamstvo, pretože to nie je ani vakcína, ani sloboda

Hneď na úvod sa vyjadril k tomu, že jeho kancelária nebude neposkytnú služby ľuďom, ktorí sú zaočkovaní. Riešiť to má dokonca aj Advokátska komora. „Sám so zvedavý, ako to dopadne, pretože v tom texte nie je nič, ako to falošne nazvali v RTVS, diskriminačné. Niekto tu však vytvoril dve skupiny obyvateľstva. Jedna je s väčšími právami a druhá s menšími. Tí s väčšími sú tí očkovaní. A potom sú tí neočkovaní a netestovaní, ktorí sú plne zjavne diskriminovaní,“ hovorí Weis v rozhovore s Adrianom Repčokom z portálu Infovojna.

Dodáva, že aj preto sa obrátili na Medzinárodný trestný súd (ICC) v Haagu. Prvá skupina, ktorá má väčšie práva, si podľa Weisa dobrovoľne alebo nedobrovoľne dá pichnúť experimentálnu látku, ktorá nemá plné povolenie, a je v súčasnosti v tretej fáze klinického testovania.

JUDr. Weis: Protipandemický zákon? Meníme sa z demokracie na totalitné zriadenie

„Toto totiž nie je vakcína, pretože vakcína je niečo definované a má svoj program. Aj spojenie vakcína je sloboda, je klamstvo, pretože nie je to ani vakcína, ani sloboda,“ konštatuje právnik. Médiá hlavného prúdu podľa neho zámerne manipulujú s označením pozitívny a infikovaný. „Pritom som im doložil dôkazy o tom, že RT PCR test nie je test a nie je diagnostická pomôcka,“ hovorí Weis. Dodáva, že podľa štúdie, ak by sa používalo 25 cyklov, teda signál by vystrelil do 25, tak by sme mali pravdepodobne o 40,6 percenta menej infikovaných.

Weis varuje: Po vakcíne Pfizer je až 8-násobne vyššia šanca nákazy juhoafrickým variantom!

„Vakcíny“ nebudú ľudí chrániť pred vírusom, ale im umožnia cestovať

Manipulácia s číslami, s cyklami a vyvolávanie strachu je podľa Weisa to, čo sa v súčasnosti okolo vakcinácie a koronavírusu deje. „Keby sa išlo do hĺbky veci, tak by v RTVS zistili, že naša kancelária nie diskriminuje, ale ochraňuje zdravie svojich zamestnancov a vedenia spoločnosti,“ vysvetľuje Weis dôvod, prečo jeho advokátska kancelária nechce poskytnúť služby zaočkovaným ľuďom.

Okrem Weisovej právnickej kancelárie sa obrátili na Medzinárodný trestný súd aj Dáni a Nóri, ktorí dokladajú konkrétne prípady a svedectvá o tom, že plne zaočkovaní ľudia neskôr čelia veľkým krvným podliatinám, prípadne dôjde až k smrti. „Toto oni majú zdokladované a toto oni smerujú na ICC do Haagu pod svojimi číslami,“ dopĺňa Weis, pre ktorého malo byť toto varovným prstom.

„A ľudia sa dajú opichávať nejakou neregistrovanou, lebo ona je neregistrovaná, vakcínou na núdzové použitie. Nemá ani zďaleka plnú registráciu. To je látka, ktorá sa má používať ako posledná, ak neexistuje žiadne iné liečivo. To znamená, že ak niekto povie, že D vitamín zaberá, aj Ivermectin zaberá alebo čokoľvek iné zaberá, tak vakcínu vám nesmie nikto odporúčať, tobôž nie propagovať!“ hovorí Weis.

Ohľadom tretej fázy klinického testovania vakcíny dodáva:

„Znamená to, že niekto musí dostať vakcínu a niekto placebo. Výsledky niekto potom zozbiera, reportuje ich do EMA a niekto ich vyhodnotí. Kto dostáva placebo? Všetci si myslia, že dostávajú vakcínu a budú chránení pred vírusom. Prezentuje sa to tak, že nie, že budú chránení pred vírusom, ale že budú môcť cestovať. A to je čo?“ pýta sa Weis.

Na záver videa kladie aj veľmi zaujímavé ďalšie otázky: „Kto dostáva placebo? Kto vie, čo dostáva? Kto vidí v tých očkovacích centrách, kto im naťahuje zo skúmavky dávku? Vidia, ako im otvárajú vrchnáčik a či nenaťahujú napríklad fyziologický roztok? My sme referenčnou krajinou, a teda kde sú podávané placebá? Čo na to ľudia, ktorí boli očkovaní?“

Advokát Peter Weis: Podľa štúdie majú rúška nulový efekt, pokiaľ ide o šírenie vírusových respiračných chorôb

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info