Chmelár: Mičovský je ďalší z radu papalášov a jeho výhovorky dokresľujú jeho charakter
07 | 06 | 2021 I Jozef Uhlarik

Ján Mičovský sa postaral o menší škandál s jeho (ne)odstúpením z funkcie. Zareagovali na to nielen viacerí politici z opozície, ale v statuse aj neúspešný prezidentský kandidát Eduard Chmelár. Mičkovský je podľa neho ďalší z radu papalášov.


Ján Mičovský sa zahral na nenahraditeľného tvrdením, že by síce pre škandál jeho nominantky a šéfky Slovenského pozemkového fondu s úplatkami aj odstúpil, ba už podal i demisiu, ale keďže kolegovia ho presvedčili, že on robí svoju prácu výborne, tak zostáva. Na tieto jeho „odstupové“ šachy zareagoval v krátkom statuse aj Eduard Chmelár, ktorý ho nazval papalášom.

„Ospravedlňujem sa za svoje predošlé slová. Takto sa slušný človek nespráva. Ján Mičovský je len ďalší z radu papalášov, ktorý uveril vlastnej nenahraditeľnosti na zadnom sedadle bavoráka,“ skonštatoval na margo už exministra pôdohospodárstva neúspešný kandidát na prezidenta a dodáva: „To, že mu z tých výhovoriek nie je trápne, bohužiaľ, dokresľuje jeho charakter viac ako čokoľvek iné.“Ján "Dedoles" Mičovský stiahol demisiu. Vysmial sa do očí Slovensku a ostáva ministrom
07 | 06 | 2021 | Aneta Leitmanová

Blog

Staňte sa blogerom
pre Hlavný denník

Rád píšeš? Môžeš sa realizovať. Tvoje úvahy, názory, glosovania udalostí majú u nás svoje miesto.