HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Nositeľ Nobelovej ceny šokuje: Všetci covid očkovaní skôr či neskôr zomrú!

Screenshot videa / Naturalsnews.com

Uznávaný virológ Luc Montagnier dospel k záveru, že očkovaných proti koronavírusu čaká časom istá „náhla smrť“ spôsobená zlyhaním obranyschopnosti ich organizmu. Uviedol Naturalnews.com.

Podľa popredného francúzskeho virológa Luca Montagniera nie je šanca na dlhodobé prežitie pre kohokoľvek, kto sa nechal očkovať proti Covid-19.

„Každý, kto dostane očkovaciu látku, zomrie!“ Varoval počas nedávneho rozhovoru, ktorý si môžete pozrieť na stránkach Brighteon.com.

Treba sa pripraviť na ich spopolnenie

„Nie je zatiaľ žiadna nádej a ani možná liečba pre tých, ktorí už boli očkovaní,“ uviedol šokujúco Montagnier. „Musíme sa preto pripraviť na ich spopolnenie,“ dodal.

EÚ kupuje ďalší liek na Covid s monoklonálnymi protilátkami – Roche-Regeneron

Po podrobnom štúdiu zložiek obsiahnutých v očkovacích látkach dospel Montagnier k záveru, že každý očkovaný nakoniec zákonite zomrie na zlyhanie obranyschopnosti organizmu. Tiež známe ako choroba ADE.

„To je všetko, čo k tomu možno povedať,“ dodal pochmúrne francúzsky nositeľ Nobelovej ceny.

Montagnier nie je obyčajný virológ. Preslávil sa tým, že ako prvý objavil HIV. Už na jar 2020 dokonca varoval, že vírus z čínskeho Wu-chanu obsahuje umelo zostrihanú DNA z autoimunitného vírusu. Teraz sa podľa neho zdá, že rovnaké „zložky“ sa nachádzajú i v takzvaných covid vakcínach. Podľa Montagniera v podstate vakcíny spôsobia očkovaným čosi ako „náhlu smrť“.

Montagnier tiež ešte v roku 2020 uviedol, že „prítomnosť prvkov HIV a zárodkov malárie v genóme koronavírusu je veľmi podozrivá. Že vlastnosti vírusu nemohli vzniknúť prirodzene“. Ukazuje sa, že mal pravdu.

„Pomalý zabijak“

Wu-chanský vírus bol údajne navrhnutý tak, aby „zabíjal pomaly“ prostredníctvom časovo oneskorenej smrti.

Slovensko posielalo nesprávne údaje. Terorizuje Mikas už rok Slovákov na základe nesprávnych čísel?

Jedna vec je úmyselné uvoľnenie geneticky modifikovaného vírusu. Ešte horšie je ale spustiť očkovanie uprostred údajnej „pandémie“.

Podľa Montagniera je tento prístup v najlepšom prípade „neprijateľnou chybou“. Je presvedčený, že sa vďaka tomu rozšíri ešte viac „variantov“ čínskeho vírusu a zabije omnoho viac ľudí. Čo sa bohužiaľ javí ako cielený plán.

V USA sa rýchle očkovanie spustilo ešte počas prezidentského úradu Donalda Trumpa. Jeho verní priaznivci ho však bránia, že by sa mu to nemalo vyčítať.

Stále ale pribúdajú dôkazy o tom, že očkovacie látky boli ozaj navrhnuté tak, aby „zabíjali pomaly“. Čo znamená, že sa ich škodlivý vplyv prejaví až z odstupom času. U niektorých však napriek tomu smrť prichádza okamžite.

Na Univerzite Karlovej zomreli tesne po sebe dvaja mladí pedagógovia. Nikto nechce povedať, na čo

Zaočkovať čo najviac, kým „začnú zomierať“

To všetko by vysvetľovalo šialenú kampaň na podporu covid očkovania. Akonáhle totiž začnú očkovaní hromadne zomierať, ostatným sa pravdepodobne otvoria oči. Preto sa „režim“ Joea Bidena usiluje zaočkovať čo najviac ľudí.

„Sily, ktoré majú vašu DNA v databáze z testu po výtere, dokážu v prepojení s umelou inteligenciou určiť najlepší čas vašej smrti. Pritom bude vyzerať ako prirodzená. Najlepšie ako mŕtvica alebo infarkt,“ odznelo v jednom komentári na Disclose.tv. Takže kandidátom na „náhlu smrť“ nemusia byť nevyhnutne len očkovaní, ale aj tí, čo podstúpili covid test.

Aktuálne informácie o následkoch covid očkovania nájdete na ChemicalViolence.com.

Koronová erózia občianskych slobôd  (Lisa Hänelová)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info