HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Judita Laššáková: Na Slovensku je to tak! Veta, z ktorej už mnohí dostávajú vyrážky! Aj ja!

Právnička Judita Laššáková upozorňuje, že súčasní vládni politici rozdelili krajinu nielen pri očkovaní, ale aj názorovo a mentálne. Zdroj: redakcia HD

„Všetkým, ktorí si opätovne budú myslieť, že som „smerácka …“(doplňte si podľa ľubovôle) mám odkaz. Vaše komentáre ma presviedčajú, že moje statusy majú dosah. A preto aj význam! Ďakujem vám!  Pre mňa je dôležité, čo bolo povedané. A nie to, kto to povedal. A áno, v tomto úryvku sa s Robertom Kaliňákom zhodujem.“ Citát Judita Laššáková

Na Slovensku je to tak! Veta, z ktorej už mnohí, priznám sa, že aj ja, dostávajú vyrážky! Začína najnovší príspevok na sociálnej sieti Judita Laššáková.
Záleží na tom, kto hovorí a nie čo hovorí
„Žiaľ, nie je to iba na Slovensku. A žiaľ, je to tak! Stále nám záleží na tom, kto hovorí, namiesto toho, aby sme sa zamerali na to, čo povedal,“ píše. Úplným science fiction by bolo podľa nej, ak by ľudia konfrontovali reči so skutkami.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/05/ticho-pred-burkou-danovo-odvodovu-reformu-nepredstavili-minister-financii-slubil-uz-pred-mesiacom-rezort-mlci/
Kaliňák patrí k tým ministrom, ktorí nikdy nepoužili na demonštrantov vodné delá
Róbert Kaliňák patrí podľa Laššákovej k tým ministrom vnútra SR, ktorí počas svojho pôsobenia nikdy nepoužili na demonštrantov vodné delá. Poukazuje na to, že tie boli na občanov SR použité iba a výlučne počas najdemokratickejších a najúžasnejších vlád.
Za vlády Ivety Radičovej. Vodné delo použil minister vnútra Daniel Lipšic. A za vlády Igora Matoviča. Minister Mikulec ovlažil demonštrantov nie práve v teplom období!
Zamyslite sa!
„Každý, kto sa zastáva týchto ministrov by sa mohol nad sebou aspoň zamyslieť. Ak sa teda už neráči aspoň hanbiť. Neznamená to, že Kaliňáka treba vyhlásiť za svätého! Ale v tejto veci naozaj neklame. Jeho slová dokazujú aj jeho skutky. V prípade použitia vodného dela to, čo neurobil,“ píše Judita Laššáková.
V závere príspevku odkazuje Judita Laššáková na video, ktoré je k dispozícii v článku Katastrofou Slovenska nie je ani covid, ani Matovič. Je ňou Kaliňák!
https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/05/haulik-politicki-amateri-v-za-ludi-toto-volebne-obdobie-nepreziju-a-nasledovat-bude-olano/

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info