HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER NÁZORY

Na Univerzite Karlovej zomreli tesne po sebe dvaja mladí pedagógovia. Nikto nechce povedať, na čo

Karlov most, Praha. Zdroj - pixabay.com

Obrovské tajnosti sa robia okolo nečakanej smrti dvoch mladých pedagógov na Univerzite Karlovej v Prahe. Mladá vedkyňa (vek 30) a pedagóg (vek 45) zomreli, úplne nečakane, v priebehu niekoľkých dní. O nešťastí informujú všetky české médiá.

Mladý pedagóg, F. Láb zomrel podľa všetkého 31. mája. Vedkyňa K. Vysloužilová 27. mája.

Dvojitý smútok na UK v Prahe

„Dvojitý smútok zasiahol Inštitút komunikačných štúdií na Fakulte sociálnych vied Univerzity Karlovej. Potom, čo sa na jeho stránkach v utorok objavilo oznámenie o smrti vedúceho katedry žurnalistiky, obľúbeného pedagóga a fotografa Filipa Lába († 45), prišla ďalšia rana. Náhle zomrela vedkyňa Kristýna Vysloužilová († 30), ktorá pracovala na katedre marketingovej komunikácie a PR, oznámil inštitút na svojich webových stránkach. Informáciu priniesol portál Blesk.

JUDr. Weis: Protipandemický zákon? Meníme sa z demokracie na totalitné zriadenie

Úmrtia majú 3 dňový odstup

„Vo štvrtok 27. mája náhle a predčasne zomrela naša kolegyňa, vedkyňa Mgr. Kristína Vysloužilová, Ph.D.,“ stojí v oznámení, ktoré Inštitút komunikačných štúdií a žurnalistiky zverejnili 2. júna. Po 30 ročnej vedkyni ostali nielen rodičia a partner, ale i malá dcérka.

V podstate v rovnakom čase katedra náhle oznámila, že zomrel aj vedúci katedry žurnalistiky, obľúbený fotograf, pedagóg a teoretik Filip Láb. Ten mal 45 rokov.

Médiá nepriniesli ani čiarku o dôvodoch úmrtí

Zarážajúce je, že verejnosť nemá absolútne žiadnu informáciu, čo je za dvoma podozrivými úmrtiami. Zo žiadneho média sa verejnosť o príčinách úmrtí nič nedozvedela. Toto samozrejme nepomáha momentálnej situácii, kedy má verejnosť sklony každé nečkané úmrtie pripísať vakcíne proti Covidu. Na facebookovej stránke CNN Prima News, pod článkom o úmrtí mladej vedkyne sa už hromadia komentáre o tom, že za úmrtiami určite bolo očkovanie.

Falšovali údaje pozitívnych, aby mohli zarábať na MOM-kách, hnevajú sa Taraba s Kuffom (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info