HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Ministerka Kolíková klamala v priamom prenose: Jej vlastní straníci ju za to ostro kritizujú

Mária Kolíková (Za ľudí). FOTO TASR - Michal Svítok

Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková podľa členov strany Za ľudí v diskusnej relácii TA3 zavádzala. Informuje Plus jeden deň.

Kolíková bola hosťom diskusnej relácie TA3 V politike. Prízvukovala, že okrem predsedníctva Za ľudí, s ktorým majú momentálne veľké problémy, strana potrebuje prehodnotiť aj svoj postoj k vládnej kríze. Podľa členov strany sú jej tvrdenia zavádzajúce.

„Považujeme za nekorektné a zavádzajúce tvrdenia, že väčšina predsedníctva strany a aj jej členov chce, aby došlo k prehodnoteniu toho, ako sa strana postavila k vládnej kríze. Považujeme za absurdné, že práve toto je podľa Márie Kolíkovej hlavný dôvod na zvolanie mimoriadneho snemu. A výmenu súčasnej predsedníčky Veroniky Remišovej,“ píše sa v stanovisku. Sú pod ním podpísaní členovia Dušan Velič, Miriam Šuteková a Viera Laščáková.

Podľa nich bola koaličná strana Za ľudí, alebo aspoň väčšina jej členov, spokojná s riešením vládnej krízy. „Je veľmi nešťastné, ak Mária Kolíková a jej krídlo v strane pokračuje v zavádzaní a ohýbaní pravidiel podsúvaním nekorektných informácií médiám,“ rozčuľovali sa vyššie uvedení členovia Za ľudí.

Špinavé praktiky Kolíkovej: Týmto zákerným spôsobom chcela nahradiť Remišovú!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info