HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Šok! Vo veku 56 rokov náhle skonal moderátor Julo Viršík

Viršík
Julo Viršík, Zdroj: FB J. Viršíka

Informáciu vraj potvrdili aj kolegovia z Rádia Expres, aj ďalší zdroj. Julo Viršík údajne nečakane skonal na zástavu srdca, na chalupe v Malých Levároch.    

Táto správa prišla ako blesk z jasného neba. Jula Viršíka zastihla smrť práve v jeho šťastnom období, keď mal opäť úspešnú reláciu v rádiu a užíval si, podľa vlastných slov, aj životnú pohodu s manželkou na chalupe na vidieku, kde to miloval. O to je jeho nečakaná smrť viac prekvapujúca.

Ako informuje stránka omediach.sk, Viršík sa stal známym moderátorom v 90. rokoch minulého storočia. Začínal v Slovenskom rozhlase, neskôr pracoval pre Rádio Elán. V roku 1991 prešiel so Rádia Rock FM, kde začala jeho sláva stúpať. O niekoľko rokov opäť zmenil frekvencie, prešiel do rádia Koliba, ktoré sa časom premenovalo na Okey. Bol aj súčasťou televíznej relácie Superstar, v jej začiatkoch.

Posledným zamestnávateľom Jula Viršíka bolo Rádio Expres, kde mal vlastnú reláciu, kde prezentoval hity z rokov minulých. Julo Viršík bude na slovenskej mediálnej scéne chýbať. Česť jeho pamiatke!

ODHALENIE: Marcel Forgáč priznal, že sa rozvádza!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info