HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Rozzúrený dav v Čechách lynčoval policajnú hliadku! VIDEO

Zdroj: YouTube Mário Vidák

Sociálnymi sieťami koluje znepokojivé video, kde dav desiatok mladých mužov útočí na dvoch príslušníkov policajnej hliadky. Pôvodne sa špekulovalo, že má ísť o akúsi odplatu za kontrolovanie vládnych nariadení. Za incidentom, ktorý sa stal v Uherskom Hradišti majú byť futbaloví fanúšikovia.

Ako informuje server Novinky.cz: „V sobotu 15. mája v 21:45 došlo pred reštauráciou „Krček“ v Uherskom Hradišti po ukončení futbalového zápasu k napadnutiu policajnej hliadky.

Incident sa udial potom, čo jeden z fanúšikov kopol do služobného auta a opľul čelné sklo,“ opísala udalosť hovorkyňa uherskohradišťskej polície – Simona Kyšnerová.

Občan šiel na úrad bez respirátora – napadol ho samotný policajný prezident! VIDEO

„Dvojčlenná hliadka preto z automobilu vystúpila a išla incident riešiť. Pritom boli obaja policajti napadnutí najmenej šiestimi zjavne podnapitým osobami, ostatní ľudia sa prizerali a napadnutia si natáčali,“opísala Kyšnerová.

Fanúšikovia policajtov častovali hrubými nadávkami a vyzývali ich odchodu. Celá situácia sa vyhrotila až tak, že policajti museli z miesta činu doslova utiecť.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info