HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Nikita Slovák: „Sme tupá, homofóbna, xenofóbna, nevzdelaná a rasistická Planéta opíc“

Nikita Slovák, Zdroj: Facebook N. Slováka

Režisér Nikita Slovák sa pri príležitosti dňa boja proti homofóbii a transfóbii pustil do Slovákov. Svoj národ netolerantný umelec kritizuje často. Dnes sa z nás vysmieva, že sme nevzdelaní, bigotní, konzervatívni, nevychovaní a hlúpi. Ale vraj sme aspoň autentickí.

Svoj príspevok na sociálnej sieti umelec nazval: „Keď je každý nevzdelaný, bigotný tupec, konzervatívny a nevychovaný hlupák, autentický.“

Reality show vyhľadáva ľudí „pod normou“

Najprv si režisér podal televíznu produkciu a ľudí, ktorí jej holdujú. „Reality show už dvadsať rokov usilovne vyhľadávajú ľudí jemne povedané, pod normou. Spestria svojim minimalistickým vulgárnymi slovníkom každú debatu, užívajú si často popularitu, ktorú im to prinieslo, dokonca byť hlúpy a pyšný na to sa stalo pravidlom. Slovná zásoba neandertálca, gramatika týpka, čo v piatej triede vychodil základnú školu vás dnes nediskvalifikujú, naopak, stávate sa zaujímavými,“ napísal Slovák.

Už ani umelci nechcú počúvať výhovorky vlády. „Vylezte mi na hrb aj s kecami o Ficovi a smerohlase,“ odkazuje Nikita Slovák

Sociálne siete ovládli sprostí

Sociálne siete sú na rade hneď po televízii. „Po tupých tv programoch prebral štafetu fb a Instagram a tak, keď si pozriete počty followerov tých najtupšich influencerov, ktorých by ste bez filtrov na ulici nespoznali a ich učitelia zo ZŠ sa obracajú v hrobe, príde vám smutno,“ oprel sa do „insta“ osobností režisér.

Hlúposť vládne aj v parlamente

„Samozrejme , že hlupaci prenikli aj do parlamentu, ide hlavne o poslancov v zelených tričkách, ale pred rokom dostali veľkú konkurenciu. A tak sa čoraz viac zväčšuje priepasť medzi vedcami, vzdelanými a kultivovaným ľuďmi, slušnými ľuďmi, čo občas prečítajú knihu a bežnými typmi zo zámeny manželiek.

Sme tupá, homofóbna Planéta opíc

Ak pozeráte film Planéta opíc a vzdycháte, čo s našou civilizáciou, vzdycháte zbytočne. Už pár rokov sme tupá, homofóbna, xenofóbna, nevzdelaná a rasistická Planéta opíc, kde sa chopili vlády ti najnevzdelanejší bez škrupulí s prehnaným sebavedomím na úrovni Občianskeho tribunálu a Q Anon,“ ukončil svoj príspevok Nikita Slovák.

Nikita Slovák o Matovičovi: „nič nevlastní a musí bývať u vlastnej ženy. Nikto tak nekašle na majetok, ako títo multimilionári.“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info