HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Belousovová: Pre Pellegriniho je vzorom zločinec Dzurinda, ktorý Slovensku uškodil najviac v histórii!

Anna Belousovová sa najnovšie pustila aj do kritiky Petra Pellegriniho. Fotokoláž: HD, Zdroj: TASR / KRISTIÁN MAJZLAN Extraplus

„Ak je pre Pellegriniho tento amorálny politik, ktorý Slovensku uškodil asi najviac v jeho histórii, vzorom, odborníkom a štátnikom, ktorého si váži, tak Pán Boh ochraňuj Slovensko. Keby on mal byť alternatívou po ďalších voľbách!“ Píše Belousovová na sociálnej sieti.

Anne ostalo z Petra zle od žalúdka

„Priznám sa, že keď som si prečítala Pellegriniho odpoveď na otázku, ktorého politika uznáva, ostalo mi trochu zle od žalúdka. Líder v súčasnosti najsilnejšej a vraj ľavicovej strany a podľa mnohých nádej Slovenska si váži politika a podľa neho aj štátnika Mikuláša Dzurindu!“ Píše Belousovová.

Doslova povedal: „Vážim si politikov a štátnikov, ako bol napríklad premiér Mikuláš Dzurinda. Môžem si myslieť o jeho pravicovej politike, čo chcem. Patril ešte k tej starej škole politikov, keď to malo ešte nejaký ten šmrnc. A viedli sa diskusie o nejakých odborných veciach.“

To snáď ani nemôže byť pravda.

Dokonca ho považuje za odborníka.

„Na rozdiel od pána Pellegriniho, ja nie som v názoroch závislá od sponzorov. Nemusím plniť cieľovú úlohu byť za každú cenu vo vláde, t. j. pri koryte a tiež netrpím selektívnou sklerózou. Takže veľmi dobre viem, čo za ´štátnika´ a ´odborníka´ bol Dzurinda počas svojej politickej kariéry a ako sa to podpísalo na Slovensku.“ Dodáva Belousovová.

Belousovová: Štát, v ktorom občan má po voľbách držať hubu nie je právny ani demokratický. A taký my nechceme!

Obetiam bombardovania sa len smial

„S menom Mikuláš Dzurinda sa mi vždy vybaví, ako sa mi smial do očí, keď som vystúpila bezprostredne po bombardovaní Juhoslávie a žiadala som od neho vysvetlenie. V čase, keď médiá priniesli informáciu o leteckých útokoch na Belehrad, som bola u kamaráta Srba žijúceho na Slovensku.

Sedeli sme s jeho ženou a nikdy nezabudnem na jeho tvár, keď prišiel a v šoku nám oznámil, že bombardujú Belehrad. Tie jeho slová ´je tam moja mama´ a jeho údiv a šok mám navždy hlboko zapísané v pamäti.“ Spomína bývalá politička.

„Neviem už presne, čo mi Dzurinda odpovedal, no to, ako sa pri tom smial, nezabudnem do smrti .V Juhoslávii práve vtedy vďaka nemu umierali nevinní ľudia a on sa smial! Toto je podľa vás, pán Pellegrini, ´štátnik´? Toto malo podľa vás ´šmrnc´?“ Pýta sa Belousovová.

Budeme zase držať huby ako pri bombardovaní Juhoslávie? šokujúce slová o napätí na Ukrajine

Vojnový aj ekonomický zločinec

„Pre mňa Dzurinda je a ostane zločincom. A nielen kvôli povoleniu preletov lietadlám NATO. Aj kvôli tomu, aké smrteľné rany zasadil Slovensku a jeho budúcnosti privatizáciou strategických podnikov a bánk zahraničným investorom.“ Konštatuje.

„V skutočnosti išlo o mega krádež a stratu zvrchovanosti. Pretože, ak niekomu darujete a dovolíte ovládať cievny a nervový systém ekonomiky, čím energetika a financie bezo sporu sú, spravíte zo štátu vazala a z jeho obyvateľov lacnú pracovnú silu pre zahraničie.“

Ako ďalej dodáva: „Štát stratil vďaka Dzurindovi podstatnú časť nezávislosti. Čo je na tom podľa vás pán Pellegrini štátnické a odborné?! Veď takto sa seriózny a hlavne zodpovedný politik, t .j. správca spoločného majetku chovať nemôže!“

Belousovová: Nacisti sa skrývali za nadradenosť rasy, ktorá má právo vládnuť svetu – dnes sa deje to isté v mene „demokracie“

Montážna hala z dielne Dzurindu

„Dzurinda sa tiež zaslúžil o to, že Slovensko sa stalo montážnou halou mnohých automobiliek, ktoré vyrástli na úrodnej slovenskej pôde ako huby po daždi s miliardovými nenávratnými dotáciami štátu. Z našich vlastných, spoločných peňazí sme platili cudzí biznis, ktorý zisky vyváža do zahraničia. Slovensko tak prispieva k blahobytu západu.“ Upozorňuje ex-politička.

„Aké ´odborné´ a ´štátnické´ zároveň! A nakoniec veľmi ´vzorovo´ sa správal Dzurinda aj v predvolebnej kampani. Voľby vyhral vlastne za cenu volebného podvodu, keď voličom sľúbil nereálne 100-percentné zvýšenie platov.

Pozor na Pellegriniho

„Ak je pre Pellegriniho tento amorálny politik, ktorý Slovensku uškodil asi najviac v jeho histórii, vzorom, odborníkom a štátnikom, ktorého si váži, tak Pán Boh ochraňuj Slovensko, keby on mal byť tou alternatívou po ďalších voľbách!

Najhorší sú vždy zradcovia, ktorí menia názory presvedčenie len kvôli tomu , aby získali moc .V živote aj v politike si treba dávať pozor hlavne na vlkov , čo sa tvária ako obetné baránky. Stále platí: Nebude z vlka baranina, ani z obdivovateľa Dzurindu záchranca Slovenska.“ Uzatvára Anna Belousovová.

Fico podporuje, Pellegrini rázne odmieta víziu Viktora Orbána o V4

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info