HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

„Vyzerali, akoby dostali dobrý matroš!“ Ódu herečky Tormovej na očkovanie zverejnila stránka ministerstva zdravotníctva

Kristína Tormová, rod. Farkašová. FOTO TASR - Martin Baumann

„Som vďačná, som dojatá, som pichnutá a pán Pfizer nerobí okrem únavy a bolesti ruky žiadne problémy. Očkovaní, ktorí vychádzali z ambulancie, vyzerali, že im tam pichli nejaký echt dobrý matroš. Vysmiati, s pocitom úľavy v očiach. Pekné to bolo.“ Napísala herečka Kristína Tormová

Herečka za zážitok ďakuje vedcom a zdravotníkom na Instagrame. Nadšený prejav, ódu o očkovaní zverejnilo ministerstvo zdravotníctva na sociálnej sieti

Aby sme mohli pracovať a nebáli sa postarať o naše deti

„Niektorí mladí sme sa išli očkovať preto, aby sme mohli žiť úplne obyčajne neobyčajný život. Aby sme sa nebáli o to, že sa nebudeme môcť postarať o naše deti. Aby sme mohli pracovať. A mohli lahodiť duši živou hudbou a divadlom,“ píše Kristína Tormová.

Slovensko pozastavilo očkovanie vakcínou od AstraZenecy

Hybajte aj Vy! Je to dobrý pocit

Podľa nej očkovanie nie je o dovolenke, ale o spolupatričnosti.  „A hlavne o tom, aby sme neohrozovali iných, rizikových. Aspoň teda nie v takej miere. A aj preto sa treba dať zaočkovať,“ pokračuje Tormová a chválou nešetrí.

„Vírus tu s nami bude žiť ešte dlho a bolo by skvelé, keby sme aj my prežili, že jo. Nevie sa presne, čo nás čaká, no čím viac zaočkovaných bude, tým je vyššia šanca, že lockdowny a hromadné umieranie už nezažijeme. Hybajte aj Vy! Je to dobrý pocit. Vážiť si život.“ Ukončila ódu o očkovaní, ktorú na svojej stránke zverejnilo ministerstvo zdravotníctva.

Mainstream začal hrýzť. Strach z konkurencie alebo koniec monopolu na šírenie ideológií?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info