HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Európska únia oslavuje. MUDr. Lipták pri tej príležitosti odkazuje: EÚ podporuje každé zlo 

MUDr. Lipták
Doktor Peter Lipták v žiadnom prípade neodporúča očkovať proti Covidu deti. Zdroj: FB / Peter Lipták

Európska únia 9. mája oslavuje výročie podpísania Schumanovej deklarácie. Dokument predstavovala prvý krok k založeniu Európskeho spoločenstva. Večný kritik EÚ MUDr. Peter Lipták sa nezdržal komentára.  

Zabíjačky už nie. Teraz idú červíky

Známy lekár sa už raz tento týždeň k únii vyjadril. Bolo to po tom, ako členské štáty EÚ schválili zaradenie žltých múčnych červov medzi bezpečné potraviny. „Ide o vôbec prvé povolenie na zaradenie hmyzu do zoznamu potravín na trhu EÚ,“ písalo sa v správe Európskej komisie. „Nová potravina sa môže použiť v podobe celých kusov sušeného hmyzu ako občerstvenie alebo ako prísada do mnohých potravinárskych výrobkov, napríklad prášok do bielkovinových výrobkov, sušienok alebo cestovín,“ informoval portál Interez. Na článok upozornil aj Dr. Lipták.

Na drzovku ignorujú dokument Rady Európy – žiadna diskriminácia neočkovaných, žiadne covid-pasy

Napísal k tomu aj komentár: „EÚ nám mení jedálniček. Zakázala zabíjačky a namiesto toho nám povolila červíky. Ďalší dôvod na okamžitý odchod z EÚ. Veď na Šimečkovi vidíme, čo dokáže urobiť konzumácia červíkov s človekom.“

EÚ podporuje každé zlo

Teraz, pri príležitosti výročia podpisu deklarácie, ktorá viedla k založeniu Európskej únie, kontroverzný lekár napísal: „Červíky z korporácií namiesto domácich klobások, podpora imigrantov a LGBTI namiesto normálnych rodín. Podpora vojny a nepriateľstva namiesto mieru a priateľstva. EÚ podporuje každé zlo.“

Pridal aj link na facebookovú stránku Európskej únie. Tam sa objavilo promo video k výročiu. EÚ v dokumente vyzýva, aby sa občania k oslavám, ktoré vypuknú 9. mája pri príležitosti podpisu Schumanovej deklarácie, pripojili. Majú vyvesiť na svoje obydlia vlajky únie, odfotiť sa pri tom a otagovať na sociálnej sieti Európsky parlament.

Ďalší diktát EÚ: Nezmyslené nariadenie EÚ ohľadom domácich zabíjačiek vás šokuje!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info