HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Bill Gates mal od manželky dovolené stretávať sa so svojou ex raz za rok

Bill a Melinda Gates / SITA (AP Photo/Seth Wenig)

Po oznámení Billa (65) a Melindy (56) Gatesovcov, že sa po 27 rokoch rozvádzajú, vychádzajú na povrch rôzne zvláštnosti ich manželstva. Aj záležitosti, ktoré mu predchádzali. Miliardár a filantrop mal napríklad od manželky povolené raz za rok jarné predĺžené víkendy s bývalou priateľkou, informuje iDnes.

Bill Gates mal povolené stýkať sa s expriateľkou Annou Winbaldovou, s ktorou chodil ešte pred zoznámením s Melindou. Anna nastúpila do spoločnosti Microsoft ako produktová manažérka v roku 1987. Podľa magazínu Time sa ona a Gates každý rok na jar schádzali a trávili spolu predĺžený víkend.

„Aj teraz má Gates s manželkou dohodu, že on a Winbladová môžu dodržiavať jednu prázdninovú tradíciu,“ uviedol Walter Isaacson z magazínu Time v roku 1997. „Každú jar, už viac ako desať rokov, trávi Gates predĺžený víkend s Winbladovou vo svojej chate na pláži na Outer Banks v Severnej Karolíne, kde jazdia na buginách, lietajú na rogale a prechádzajú sa po pláži.“

Bill Gates a jeho manželka Melinda sa po 27 rokoch rozvádzajú

Sám Gates k tomu pre časopis pred 14 rokmi povedal: „Môžeme hrať minigolf počas toho, ako diskutujeme o biotechnológiách.“

Podľa Winbladovej zdieľajú svoje myšlienky o svete a sebe. „A žasneme nad tým, ako sme ako dvaja mladí mimoriadne úspešní ľudia začali veľké dobrodružstvo na okraji málo známeho priemyslu,“ uviedla Gatesova expriateľka, s ktorou sa zoznámil v roku 1984 na počítačovej konferencii.

Bill Gates hovorí „nie“ prezradeniu patentu na vakcíny proti Covid-19

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info