HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Remišová oznamuje, že celoplošné testovanie končí, Bošňák jej to v komente vytmavil

Na snímke podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR Veronika Remišová (Za ľudí). FOTO TASR - Martin Baumann
Ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová na sociálnej sieti s veľkou radosťou oznámila, že sa celoplošné testovanie konečne končí. No posťažovala sa, že jej strana ho chcela zatrhnúť už v polovici januára. Bošňák jej to v komente vytmavil.
„Podarilo sa, celoplošné testovanie končí,“ raduje sa Remišová vo svojom statuse. „Po skončení testovania sme volali už mesiace.“ Podľa ministerky totiž Za ľudí ako jediná strana v polovici januára nepodporili ďalšie kolá plošného testovania. Vraj však vtedy nenašli podporu u žiadnej inej strany.

„Vy vládnete, Vy ste mali možnosť to ovplyvniť tak, aby to bolo užitočné, len tak rozsiahle ako bolo treba, len tam, kde bolo nutné a len tak dlho, ako bolo efektívne,“ obul sa do Remišovej analytik z Dáta bez pátosu Ivan Bošňák.

Prieskum: Najviac Slovákov dôveruje vakcíne Pfizer, Moderna je druhá a Sputnik tretí

„Teraz hlásiť: KONIEC!? Ste sa na tom podieľali a je to smutná story. Asi polovička peňazí v lufte. Polovica OK. Treba to zhodnotiť racionálne,“ uzatvoril Bošňák svoj komentár.

O tom, či sa máme radovať alebo je to ešte predčasné polemizuje drvivá väčšina čitateľov Remišovej statusu. Ale jednu otázku ministerka predsa len zodpovedala. Ak stále budete potrebovať AG test, testovacie miesta zostávajú.

Dáta bez pátosu: Od 3. mája malo byť Slovensko už aj mimo ružového pásma. Vláda však nereaguje

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info