HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Šokujúce slová Babiša krátko po výbuchu v muničáku vo Vrběticiach. TOTO vás dostane (VIDEO)

Slová súčasného českého premiéra Andreja Babiša krátko po výbuchu pri Vrběticiach sú šokujúce. Fotokoláž (via TASR)

Prípad výbuchu v muničnom sklade pri moravskej obci Vrbětice vyvoláva stále veľa otáznikov. Českí vyšetrovatelia a tajná služba to v uplynulých dňoch hodili na dvoch ruských agentov. O tom, že to nemuselo byť celkom tak, hovorí vo videu na svojom facebookovom profile Slovenka Iza Bela.

Škandál, aký česká strana nezažila už poriadne dávno, má nielen medzinárodný rozsah, ale zrejme zasiahne i Slovensko. Aj naši vládni predstavitelia sa totiž pohrávajú s myšlienkou, že po vzore susedného Česka vyhostíme od ruských diplomatov. Vraj len tak, zo solidarity. Nehľadiac pri tom na ďalšie dôsledky vrátane nedoriešenej situácie s vakcínou Sputnik.

Slovenska Iza Bela v statuse ponúka video, v ktorom si môžu aj Slováci porovnať vyjadrenia z roku 2014. Andrej Babiš bol vtedy ministrom financií. Teraz je Babiš premiérom a hovorí trochu inak. „Pozorne počúvajte a sledujte toto video, kto pred výbuchom navštívil sklad vo Vrběticích v Českej republike. Toto video je zo dňa 7. 12. 2014 v nedeľnej politickej diskusii,“ vysvetľuje v závere statusu Iza Bela.

Blaha: Vojská NATO sa rútia k Rusku a zrazu sa rieši výbuch spred siedmich rokov v ČR

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info