HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

USA pôjdu proti Rusku „až do konca“

A hand with a drawn USA flag holds a ball with a drawn Ukraine flag / Shutterstock

„Každý hľadí na Rusko s novou nádejou. Pretože krok za krokom posilňuje svoju pozíciu vo svete. A Američanom sa to prirodzene vôbec nepáči,“ vraví ruský poslanec Anton Morozov. Uviedol Tsargrad.tv.

„Nové sankcie proti Rusku sú len ďalšou skúškou. USA budú bojovať o pozíciu svetového vodcu až do konca,“ predpovedá člen Výboru pre medzinárodné záležitosti Štátnej dumy Ruskej federácie Anton Morozov.

USA podľa Morozova prostredníctvom sankcií iba preverujú, ako tvrdo je terajšie Rusko pripravené na takéto kroky odpovedať.

Podľa neho USA zarábajú peniaze na štátoch, ktoré sú pod ich plným politickým vplyvom. Lenže teraz mnohé „ich“ krajiny začali prekvapivo hľadať iného ochrancu.

„Tak kde do …. padli bomby Ruskej federácie, na ktorú krajinu?“ Pýta sa Stano Chovanec

Svet vidí v Rusku novú nádej

„Každý najnovšie hľadí na Rusko s novou nádejou. Pretože krok za krokom posilňuje svoju pozíciu vo svete. A Američanom sa to prirodzene vôbec nepáči,“ vysvetlil Morozov. A to je podľa neho hlavný dôvod, prečo Rusko vo Washingtone tak bytostne nenávidia.

Preto teraz USA rozohrali proti Rusku viaceré provokácie. Cieľ je jasný, dosiahnuť vlastné politické ciele. „Hovoríme o sankciách, o štátnom prevrate na Ukrajine a proti Rusom namiereným nenávistným útokom v pobaltských štátoch. A tiež o ďalších provokáciách,“ dopĺňa Morozova Nation News.

Po zhrnutí všetkých uvedených skutočností je podľa Morozova jasné, že USA konajú výlučne v snahe naplniť svoje vlastné záujmy. A tie celkom iste spočívajú v zachovaní ich politickej a hospodárskej nadvlády vo svete.

„Preto v boji proti Rusku za svetové vodcovstvo urobia USA čokoľvek. A budú bojovať až do úplného konca,“ uzatvára Morozov.

Liberálna horda zruinovala vzťahy Slovenska s Ruskom. Sú horší ako Džingischán

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info