HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Generálny štrajk: „Príďte všetci 1. mája o 13 hodine na Námestie Slobody!“ vyzýva Peter Marček

Na snímke demonštranti smerujú od Hlavnej stanice pred Úrad vlády SR počas protivládneho protestu v Bratislave 17. novembra 2020. FOTO TASR - Jaroslav Novák

Bývalý poslanec a aktivista, Peter Marček, vyzýva Slovenský národ ku generálnemu štrajku. Dôvodom je to, ako sa vláda správa voči občanom v súvislosti s Covidom. Posledná kvapka je pre Marčeka to, že nás politici ženú do vojny s naším bratským národom, Ruskom. Vyzýva na účasť na proteste 1. mája v Bratislave.  

Bývalý poslanec nazval svoju výzvu „Memorandum národa Slovenského“. Podľa neho máme už len jednu možnosť – konať, zachrániť a zmeniť.

Naši politici napádajú zvrchovanú krajinu, Rusko

Problémom sú podľa lídra Hlasu ľudu aktivity namierené proti Rusku. „Naši politici na čele s občiankou Čaputovou, cez občana Hegera, Naďa, Klusa, Šeligu, Lajčáka sa vyjadrujú ostro voči Rusku a doslova napádajú zvrchovanú krajinu. Robia nielen hanbu Slovensku, ale ukazujú svoju pravú tvár. Ich cieľom je dostať nás do vojnového stavu a keďže sme v NATO, do ktorého sa nikto z nás nepýtal a ani nebolo nikdy referendum, nemusím snáď písať aké budú ďalšie kroky,“ upozorňuje aktivista.

Igorovi Matovičovi plagiát diplomovky neprekáža. Titul Mgr. smelo používa ďalej

„Treba sa spojiť, celé Slovensko a to bez rozdielu národnosti, farby, jazyka a vyhnať týchto vojnových štváčov a nastoliť tu poriadok. Budúcnosť Slovenska máme v rukách my, občania.

V blízkosti našich hraníc je veľká hrozba vojnového konfliktu. USA a NATO sa už roky snažia rozoštvávať ukrajinských občanov voči sebe a voči Rusku. Snažia sa urobiť čokoľvek len aby vyvolali vojnový konflikt. Podľa analytikov by nemal trvať dlhšie ako 5 hodín a život na Zemi už nikdy nebude taký ako predtým. Väčšina ľudí zabijú a ďalšie milióny zahynie na následky,“ varuje Peter Marček.

Bojujme za naše práva, za našu kultúru a slobodu!

„Vyzývam celý Slovenský národ, bez rozdielu veku, národnosti, farby pleti, jazyka či etnika, vyzývam všetkých roduverných Slovákov, vyzývam našich bratov, sestry, k verejnému bojkotu a generálnemu štrajku s úlohou zhodiť túto zapredanú vládu, ktorá od začiatku likviduje všetko naše, od ekonomiky, cez tradície, hrdosť, likviduje morálku spoločnosti, likviduje našu slovenskú hrdosť, našu kultúru a hlavne naše občianske práva a slobodu.

Marček chce zbaviť moci tých, ktorí nás podľa neho ženú k prelievaniu krvi. „Už teraz majú na rukách krv tisícoch Slovákov a ani jeden z nich neprejavil ani len najmenšiu ľútosť,“ myslí si. Následne dokonca vyzval k protestu aj políciu a vojsko, aj inteligenciu, vedcov a športovcov. Marček vyzýva do aktivity aj Český národ a pripomína mu českú hrdosť a známe české levie srdce. „Československo nikdy neprestalo existovať a nikdy ani neprestane!“ myslí si bývalý poslanec a podnikateľ.

Je to dokázane! Soros financuje Radu Európy a zabezpečuje si tak vplyv a moc (Grégor Puppinck)

V hrudi nám bije slovanské srdce

„Každá doba má svoje výzvy a teraz jedna z tých výziev stojí pred nami. Každý z nás má plné právo na svoj vlastný život. My, dnešní ľudia, sme pre budúcnosť národa povinní túto výzvu prijať. …Za seba, za rodinu, za deti, za vlasť, za lásku, za hrdosť a tradície, za Slovensko… proste za nás, Slovákov a všetkých Slovanov. V hrudi nám bije slovanské srdce a žilách koluje slovanská krv. Buďme hrdí na zem, po ktorej kráčame, na našu rodnú hrudu, na zem našich predkov, na naše milujúce slovanské srdce,“ vyzýva Marček.

„Láska je jediným skutočným zmyslom života. Je toľko prejavov lásky …A láska k vlasti je jedna z nich,“ prízvukuje bývalý zápasník. „Milujte svoju krajinu, zem našich predkov, buďme všetci hrdí a milujúci a tento dar predávajme ďalej ďalším generáciám. Veďme naše deti k láske a k múdrosti. Sme Slovania a vždy budeme Slovania,“ zdôrazňuje bývalý poslanec.

Príďte všetci 1. mája!

Na záver formuluje jasný odkaz a výzvu. „Príďte všetci 1. mája o 13 hodine na Nám. Slobody! V tento deň sme vždy oslavovali Sviatok práce a teraz by sme mali zabojovať o svoju slobodu, o slobodu slova a prejavu, o tradičnú rodinu o svoju históriu, kultúru a tradície! Príďte prosím v čo najväčšom počte. Za naše slobodné Slovensko,“ vyzýva občanov Peter Marček.

Slováci nikdy nepozdvihnú zbraň proti Rusom! Nikdy! Tvrdí Ľuboš Blaha (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info