HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ŠPORT

Vlhová o svojom súkromí: Tvrdé tréningy majú dopad na jej vzťah s partnerom

Na snímke slovenská lyžiarka Petra Vlhová skončila v prvej súťaži novej sezóny zjazdárskeho Svetového pohára v obrovskom slalome žien na treťom mieste v rakúskom Söldene 17. októbra 2020. FOTO TASR - Martin Baumann

Najlepšia lyžiarka sveta Petra Vlhová sa po výhre Svetového pohára stala medzinárodnou celebritou. V dôsledku toho stráca súkromie čoraz viac, i keď si ho doteraz strážila naozaj usilovne. V rozhovore pre Sport24 prehovorila o svojom partnerovi, kamarátoch aj o tom, či by sa niekedy odsťahovala zo Slovenska.

Ako slovenská reprezentantka prezradila, so svojím partnerom je vďaka lyžovaniu a tréningom čoraz menej. „Som radšej s ním, ale akonáhle začnú preteky, na svahu som od rána. Pred zimou sme sa s Michaelom videli veľmi málo,” priznala Vlhová. V rozhovore prezradila aj to, že v súkromí nemá okrem rodinných príslušníkov mnoho blízkych, čo je opäť daň za tvrdé prípravy na súťaže.

Na otázku, či sa majsterka sveta niekedy zamýšľa nad tým, že by sa odsťahovala z rodného Slovenska, odpovedala jasne: „Absolútne si neviem predstaviť, že by som žila niekde inde v zahraničí. Viem si to predstaviť dočasne, ale nie nastálo. Neuvažujem nad tým vôbec a hoci súkromie už nemám, v Liptovskom Mikuláši to nie je až také zlé. Je mi jasné, že si už nikdy nebudem môcť robiť, čo chcem, keď to mám tak povedať, ale nemôžem povedať, že sa neviem pohybovať a ľudia ma nenechajú žiť,” uzavrela Vlhová.

Vlhová navštívila Kollára v nezvyčajnom outfite: Pozrite sa, ako jej to pristalo! (FOTO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info