HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Puškárová: Šimkovičová sa politike v Markíze nevenovala. Neviem, čo ju k tomu viedlo

Facebook (Mediálne hyeny) (Zlatica Puskarova)

Niekdajšia markizáčka a poslankyňa Národnej rady SR Martina Šimkovičová v internetovej televízii opäť moderuje. Ako reaguje na jej novú kariéru bývalá kolegyňa z TV Markíza Zlatica Puškárová?

Ako píše Plus jeden deň, Martina Šimkovičová bola súčasťou markizáckeho spravodajstva pomerne dlho. Následne pôsobila ako poslankyňa NR SR a teraz moderuje v internetovej televízii Slovan, kde si pozíva rôznych hostí s podobným názorom. Najmä s protipandemickým či kritickým voči súčasnej vláde. Niet preto divu, že jej posledným hosťom bol expremiér Robert Fico.

Aký názor na Šimkovičovej kariéru zastáva Zlatica Puškárová? „To je každého vlastné rozhodnutie. Ja neviem, aké životné okolnosti ju k tomu priviedli. To zhodnotiť neviem. Prekvapením pre mňa je to preto, že Martina sa politike v Markíze nikdy nevenovala. Bola potom síce aj poslankyňa, no aké pohnútky ju k tomu viedli, ja nehodnotím,” prezradila markizácka stálica.

Hosťom Šimkovičovej bol Fico: „Matovič je politická mŕtvola a Heger je na premiéra nepripravený, navyše člen nejakej sekty“

„Typ klasickej politickej relácie to asi nie je. Skôr také voľné rozprávanie. My v Markíze máme inak nastavené politické relácie a aj kritériá na ne. Takže predpokladám, že relácia Martiny Šimkovičovej je iného formátu,” tipovala moderátorka spravodajstva. „No v každom prípade ma prekvapilo, že sa venovala politike ako poslankyňa a potom aj tomuto formátu. Ja som túto jej ambíciu v Markíze vôbec nezaznamenala,” prezradila na záver podľa Plusky.

Šimkovičová naložila Mikasovi za nadváhu, Krčmérymu za vzhľad a Čaputovej za nesvojprávnosť

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info