HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Blaha: Aj handra by sa za toto urazila. A Heger nič!

Ľuboš Blaha sa vždy stavia na stranu Ruska a odsadzuje akékoľvek ataky proti nemu. Zdroj: FB / Ľuboš Blaha

Za tlačovku, na ktorej minister financií informovali o uvoľňovaní, skritizoval aj poslanec Ľuboš Blaha. Definitívne sa totiž vraj potvrdilo, že Heger je len Matovičov hovorca. Aj handra by sa vraj na to urazia. No Heger nič. 

Táto tlačovka sa vraj zapíše do dejín. No a bolo potvrdené, že už dávno sa Slováci mohli očkovať Sputnikom a všetky tie tanečky okolo ŠÚKL a Maďarov sú zbytočné – to len Matovič a jeho minister zdravotníctva je zbabelý to podpísať.

„Zistili sme, že minister zdravotníctva nepochopil, že už nie je veliteľ armády a nestačí zrúknuť na desiatnikov, že už povedal, čo chcel povedať. On má slúžiť ľuďom, nie my jemu. Na otázky ohľadom Sputnika nepovedal nič, len trikrát zhlboka – zachrapčal. No chápete, ľudia očakávajú odpovede a on si tam v priamom prenose čistí hrdlo od hlienov. Pri všetkej úcte, toto je výsmech,“ komentuje Blaha.
Mučiť testami budú aj deti
Ďalej hovorí, že aj napriek uvoľneniu nás ďalej chcú mučiť nezmyselnými hračkárskymi testami, ani len do obchodu či do ZOO vás bez toho nepustia – toto je cez všetky čiary.
„Ľudia už toho majú plné zuby. Nakúpili absurdné testy a teraz to potrebujú minúť. A tak nútia ešte aj deti v školách strkať si to do nosa. Odmenou im bude celodenný pobyt v triede v respirátore – celé zle. Ale Matovičovi to je jedno. Na konci sa dnes zase vyplakal, ako všetci ubližujú jemu, on je tu to najväčšie chúďa na Slovensku. A ako správny trojročný chlapec nám oznámil, že sme ho urazili, tak sa s nami nebude baviť. Aj formičku by po nás od zlosti hodil, keby ju nestratil na pieskovisku.“
Blaha si myslí, že toto nie je vláda, toto je blázninec. Heger zo seba súka nekonečné frázy ako treťotriedny kazateľ. Ešte nás aj varoval pred pekným počasím – veď vonku je len plus dva stupne, prší, fúka, metelica, proste, bacha na slniečko.

„Oni už reálne blúznia. A Matovič to dáva na otca národa a za „dobré správanie“ nás ide pustiť von. Vážený pánko, my nie sme tvoje deti, spamätajte sa! Odhadujem, že po dnešnej tlačovke pribudne ďalších aspoň 50 tisíc podpisov pod referendum. Toto šialenstvo už musíme ukončiť. Kým Slovensko ešte žije…“

Matovič zo seba robil na tlačovke aj Facebooku šéfa zemegule. Ľudia mu to dali vyžrať!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info