HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Zomrela rapová legenda, herec a 15-násobný otec, DMX

DMX / Twitter (@marekmarusak)

Zomrel americký rapper a herec DMX, vlastným menom Earl Simmons. Minulý týždeň prekonal infarkt, ktorého následkom nakoniec v piatok 9. apríla podľahol. Dožil sa 50 rokov, informuje portál Ireport.cz.

„So smútkom oznamujeme, že odišiel náš milovaný DMX. Zomrel po boku svojej rodiny v nemocnici White Plains, kde bol pred niekoľkými dňami pripojený na prístroje, ktoré ho udržiavali pri živote,“ stojí v oficiálnom vyhlásení.

„Earl bol bojovník, bojoval až do konca. Z celého svojho srdca miloval svoju rodinu, vďačíme za čas, ktorý sme s ním mohli stráviť. Earlova muzika inšpirovala veľa fanúšikov po celom svete a jeho odkaz bude žiť navždy. Ceníme si všetkej lásky a podpory v tomto pre nás neuveriteľne ťažkom čase. Prosím, rešpektuje naše súkromie. Smútime po našom bratovi, otcovi, strýkovi a mužovi, ktorého poznal svet ako DMX-a,“ uviedla rodina s tým, že informácie o pohrebe zverejní, akonáhle budú k dispozícii.

DMX mal celkom pätnásť detí. Narodil sa v roku 1970 v meste Mount Vernon a niekoľko rokov sa potýkal s drogovou závislosťou. Kvôli nej niekoľkokrát podstúpil liečenie a počas života bol opakovane aj vo väzení.

Spolupracoval s rappermi ako sú Jay-Z, Ja Rule alebo LL cool J. Medzi jeho najúspešnejšie single patrili piesne Get at Me Dog, Stop Being Greedy, Party Up, We Right Here alebo Lord Give Me A Sign. Zúčastnil sa tiež natáčania niekoľkých filmov ako Kolíska do hrobu, Päť najlepších, Neumieraj sám, Romeo musí zomrieť alebo Lovec policajtov.

AKTUÁLNE: Zomrel manžel britskej kráľovnej, princ Philip (AKTUALIZOVANÉ)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info