HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Mávneme rukou – „užitočný hlupák“, alebo sa zamyslíme nad Matovičovou vlastizradou? Pýta sa poslanec a právnik Kmec

Peter Kmec. Reprofoto FB (@ Peter Kmec)

Vlastizrada. Slovo, ktoré sa začína opatrne spomínať v médiach v súvislosti s nezodpovedným konaním expremiéra a súčasného ministra financií Igora Matoviča. Z Moskvy a Budapešti útočil na slovenské odborné inštitúcie a hanobil to, čo by mal ako vládny činiteľ v zahraničí chrániť: SLOVENSKÚ REPUBLIKU a ľudí, čo tu žijú. Citát – poslanec NR SR a právnik Peter Kmec.

„Viete si predstaviť, že by tak robil ruský alebo maďarský minister financíí a brýzgal by na svoju krajinu z Bratislavy? Ja nie.“ Pripomína na sociálnej sieti Peter Kmec.

 

 

Reprofoto FB (@Peter Kmec)
Budeme sa iba prizerať?

„Šéfka ŠÚKL Baťová a my s ňou len s prekvapením pozeráme na to, aké škody pácha predstaviteľ vlády na vlastnom štáte. Fakty totiž hovoria jasne:
Vakcína Sputnik mohla byť už dávno aplikovaná, a to rozhodnutím bývalého ministra Krajčiho.
ŠÚKL rokoval s maďarskou stranou a tá tri krát odmietla jeho žiadosť o posúdenie Sputnika.“

Valášek: „Pýtajte sa Matoviča, prečo nám servíruje kúsky informácii o rozhodnutiach, ktoré robí za naše peniaze“

Prinajmenej užitočný blázon

Peter Kmec ďaej píše: „Ukazuje sa, že za nemej asistencie vlády a koaličných strán Igor Matovič poslúžil Moskve a Budapešti ako užitočný blázon.“

Veľmi závažná otázka

„Otázne dnes je, či na jeden deň, alebo sa s ním spájajú dlhodobejšie plány týchto skúsených zahraničnopolitických hráčov. Moskva a Budapešť dokážu veľmi tvrdo presadzovať svoje záujmy a pustiť k nim na rokovania uleteného Matoviča bez kontroly skúsených diplomatov je čistá hanba a riziko, že napácha obrovské škody na národných záujmoch Slovenska.“

Matovič ruka v ruke s radikalizmom

„Napokon radikálny poslanec OĽANO Gyimesi, ktorý sprevádzal Matoviča v Budapešti to povedal jasne, že rokovanie boli úspešné preto, lebo tam nebol nikto zo slovenskej diplomacie. To je otvorená facka a najväčšie poníženie slovenského Ministerstva zahraničia v histórii Slovenska, ktoré formuje a reprezentuje naše národné bezpečnostné a zahranično-politické záujmy!“ Pripomína Peter Kmec.

Hlina: Mne fakt nestačí, že Matovič, alebo Orbán povedia, že vakcína je v poriadku

Stávajú sa spolupáchateľmi!

„Ak mlčí prezidentka, ak mlčí premiér a ak mlčí predseda parlamentu, ktorí zodpovedajú za zahraničnú politiku štátu a nekonajú, stávajú sa spoluúčastní tejto demontáže dobrého mena Slovenskej republiky.“

A my všetci stojíme pred otázkou, či je Matovič len UŽITOČNÝ HLUPÁK, alebo novodobý VLASTIZRADCA, ktorý slúži cudzím záujmom.

Pošliapava našu identitu

„Nech je to akokoľvek, škodí vlastnému štátu, znižuje jeho reputáciu v zahraniči a dostáva nás na veľmi tenký ľad pri ochrane našich národných záujmov. Kde nie je štátna hrdosť, nemôže byť ani úcta a rešpekt zo strany zahraničných partnerov. Slovenská republika a ľudia ktorí tu žijú si toto pošliapavanie vlastnej identity nezaslúžia.“ Končí svoj status na sociálnej sieti poslanec NR SR Peter Kmec.

(Medzititulky red. HD.)

Peter Osuský Matovičovi: „Ak idiot pochopí, že tento status je o ňom, je to dobré znamenie“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info