fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Jozef Varga: „Občania, boli ste pred očkovaním poučení, čo je to experimentálna technológia mRNA?“

vakcína
Ilustračný obrázok / pixabay

Svet bojuje proti pandémii COVID-19 najmä vakcináciou. Jozef Varga sa v statuse na sociálnej sieti pýta, či boli občania pred podaním vakcíny technológiou mRNA o nej komplexne informovaní.

Momentálne sa aj na Slovensku očkuje vakcínami novej generácie, ktoré sú vyrobené technológiou mRNA a ľudia majú oprávnene obavy z neznámeho. Nie všetky informácie prezentované na internete sú vedecky podložené, a preto sa vo svojom statuse Jozef Varga legitímne pýta, či sú naši ľudia pred očkovaním dostatočne informovaní a či podpísali informovaný súhlas s podaním takej vakcíny.

„Verejne sa pýtam politikov SR, všetkých TV redaktorov oficiálnych médií, všetkých odborníkov, lekárov a očkujúceho personálu verejných zdravotníctiev sveta očkujúcich proti SARS.CoV-2 očkujúcich s vakcínami technológiou mRNA, ktorí očkovaným občanom nechali podpísať ich informovaný súhlas, či boli vopred občania pred očkovaním komplexne poučení, čo je to experimentálna technológia mRNA u týchto vakcín alebo podpisovali občania informovaný súhlas bez poučenia??“ Jozef Varga pod svoj status pripíja aj Norimberský kódex, ktorý o danej problematike hovorí oveľa viac.

Norimberský kódex je súbor zásad medicínskej etiky pre experimenty na ľuďoch, ktorý vznikol ako dôsledok súdu s vojnovými zločincami na norimberskom súde po skončení druhej svetovej vojny.

Explózia vedľajších účinkov očkovania. Čísla, ktoré tlač často ignoruje (Gregor Amelung)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info