HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Krajníková: Sčítanie obyvateľstva súvisí so zvýšením dane z nehnuteľností. Hrozí znárodňovanie majetku pre migrantov

JUDr. Adriana Krajníková / Facebook (@advokatka.sk)

Nič nekalé by na sčítaní nebolo, ak by išlo o čistý zámer bez vedľajších úmyslov. Ide však o znárodňovanie majetku priamo, alebo prostredníctvom drakonických daní. V statuse na to upozorňuje JUDr. Adriana Krajníková.

Vláda má so sčítaním ľstivé a nekalé úmysly

„Slovensko sa okrem branného cvičenia v maskách a odovzdávania vzoriek DNA pre depopuláciu ľudstva (t. j. zelenú agendu „ochrany“ matky Zeme 2030) ocitlo v sčítaní obyvateľstva,“ vymenúva na začiatku nového príspevku všetky momentálne problémy známa právnička.

Judita Laššáková prezidentke: Namiesto štátnika ste si vybrali byť fackovacím panákom!

Krajníková pokračuje: „Nič nekalé by na tom nebolo, ak by išlo o čistý zámer sčítania a evidencie počtu kusov Slovákov bez vedľajších úmyslov. Ten vedľajší úmysel skromne vidím v tom, že ide o znárodňovanie majetku či už priamo alebo prostredníctvom drakonických daní a idealizmu sladkého života bez obťažovania sa vlastníctvom a zabydlení migrantov do obydlí Slováka (o migrantoch viem svoje vzhľadom na svoje pôsobenie v západnom svete),“ upozorňuje Krajníková.

Po novom o vás budú vedieť všetko

Na to celé idú podľa právničky aj cez osobné údaje o ľuďoch (o majetku, o zdravotnom stave a pod.). „Súčasné sčítanie obyvateľstva je upravené Zákonom č. 223/2019 Z. z. o sčítaní obyvateľov, domov a bytov v roku 2021. V rámci neho je príloha o zisťovaných údajoch. Zisťovaným údajom je aj rodné číslo,“ informuje o tom, čo sa od minula zmenilo.

„Predchádzajúce sčítanie obyvateľstva bolo upravené Zákonom č. 263/2008 Z. z. o sčítaní obyvateľov, domov a bytov v roku 2011,“ pripomína právnička. Upozorňuje, že pre toto sčítanie ešte rodné číslo podmienkou nebolo. Teraz, vďaka zmene, si štát už vie priradiť ku konkrétnej osobe aj zdravotnú dokumentáciu, bankové účty, majetky, dane a pod.

Slovensko kladie povinnosť nad rámec odporúčania EÚ!

Slovensko pritom povinnosť uvedenia rodného čísla zaradilo nad rámec toho, čo žiada EÚ! Podľa Kraníkovej, Slovákmi zvolení poslanci prijímajú zákony, ktorými zotročujú Slovákov. Prijímajú zákony, v ktorých ukladajú povinnosti, ktoré od Slovákov nikto v civilizovanej Európe nežiada. Nie Európa nás ničí, nie západ nás kolonizuje, ale my sami sa ničíme a sami sa necháme kolonizovať,“ napísala.

Fašizmus a stredovek! Klientov Krajníkovej, ktorí mali otvorené prevádzky, odsúdili za paragraf, ktorý neexistuje

„Vaši poslanci vás úmyselne zotročujú. Alebo iba „zákonným spôsobom“ získavajú vaše údaje a tie potom predávajú napríklad na rôzne výskumy, ktoré zverejňujú v zahraničných odborných publikáciách…“ informuje právnička a dodáva: „Nevadí mi sčítanie obyvateľov, vadí mi zbavovanie slobody a ľstivý biznis.“

Právny rozmer sčítania s rodným číslom, je podľa Krajníkovej ten, že „zákon je postavený v rozpore s Ústavou SR a európskymi predpismi.“ Každému, kto sa sčítal, odporúča byť si vedomý nasledovného: „Sčítanie obyvateľstva vyžaduje rodné číslo a tento údaj je v rozpore s európskymi predpismi, na ktoré paradoxne (sofistikovane) poukazuje. Sčítanie obyvateľstva sa vykonáva elektronickým spôsobom prostredníctvom internetu alebo priamo na kontaktnom mieste, napr. obecný úrad.“

„Čo sa týka elektronického sčítania, nikto nie je povinný disponovať elektronikou a internetom a ani znalosťami to vykonať,“ upozorňuje Krajníková a dodáva: „Zároveň, na kontaktnom mieste vyžadujú prekrytie dýchacích ciest a negatívny certifikát, k čomu však zákonná povinnosť neexistuje. Suma sumárum…, je to štát ktorý mi znemožnil vykonať povinnosť uloženú zákonom,“ uzatvára. Tá totiž rúško nenosí a tak „bohužiaľ“ nemôže ísť ani na úrad, dať sa sčítať.

„Zisťovanie mojich údajov pre politické a komerčné údaje si strčte… viete kde!“ odkazuje vláde záverom Krajníková a následne už len kopíruje znenie slovenského zákona ku sčítaniu. Potom upozorňuje, že spomínané, označené vykonávacie nariadenie odkazuje na Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 763/2008, ktoré hovorí, že „všetky európske predpisy hovoria o povinnosti zberu a zabezpečenia údajov tak, aby neumožňovali priamu identifikáciu štatistických jednotiek. Teda hovoria opak toho, čo hovorí slovenský zákon, že je povinnosť označiť identifikačný údaj rodného čísla.“

JUDr. Adriana Krajníková: „Áno, uznesenia platia a Zem je plochá“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info