HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

„Oslobodzovanie Európy od fašizmu začalo“, šokuje ruský vojenský stratég

Fotokoláž / Redakcia

Doktor politických vied, strategický analytik a popredný svetový expert na hybridnú vojnu Igor Panarin vidí vo výsledkoch rokovania Putin – Merkelová – Macron „dobré správy“ pre Európu, ktorá je stále v područí globalistov. Uviedol YouTube.com.

Po dlho očakávanom virtuálnom stretnutí lídrov Putin – Merkelová – Macron možno s plnou vážnosťou povedať, že „oslobodzovanie Európy od fašizmu začalo“. Takto komentoval výsledky rokovaní doktor politických vied, strategický analytik a popredný svetový expert na hybridnú vojnu Igor Panarin.

Podľa oficiálnych výstupov traja lídri venovali „osobitnú pozornosť úlohe spojiť úsilie v boji proti spoločnej hrozbe – pandémii koronavírusu. V tejto súvislosti diskutovali aj o opatreniach potrebných na zabránenie ďalšiemu šíreniu choroby“.

Ruský prezident, nemecká kancelárka a francúzsky prezident diskutovali aj o „vyhliadkach na registráciu ruskej vakcíny Sputnik V v EÚ. Tiež o jej možných dodávkach a spoločnej výrobe v krajinách únie“.

Lavrov: „Neodmietame rozhovory s NATO, no o Ukrajine už nič počuť nechceme“

Putin zároveň uviedol, že Rusko je „pripravené obnoviť normálnu a odpolitizovanú spoluprácu s EÚ. Ak sa preukáže vzájomný záujem“.

Trump má novú stránku

Panarin vo svojom pravidelnom prehľade svetových udalostí upriamil pozornosť i na novú stránku bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa. Má adresu https://www.45office.com/. Práve prostredníctvom nej chce po skúsenostiach so sociálnymi sieťami a médiami hlavného prúdu slobodne komunikovať so svojimi podporovateľmi.

Aj Rakúsko nakúpi Sputnik V

Ďalším dôkazom, že sa v Európe „hýbu veci dobrým smerom“ je podľa Panarina skutočnosť, že sa i Rakúsko rozhodlo nakúpiť milión ruských vakcín Sputnik V.

Spojené štáty sú znepokojené eskaláciou ruskej agresie východe Ukrajiny

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info