fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Matovičova sestra Belicová: Matovič, Sulík, Remišová sú odtrhnutí od reality. „Ale že totálne!“

Expremiérova sestra Zuzana Belicová je opäť kritická na súčasnú vládu. Fotokoláž (via TASR, Facebook - self)

V čase vrcholiacej krízy napísala Zuzana Belicová status, ktorým vyzvala brata Igora Matoviča a šéfa SaS Ricgarda Sulíka, aby si to rozdali na kordy, ako bývalo kedysi zvykom. A šéfke Za ľudí Veronike Remišovej zase odporučila vyťať 25 rán po holej.

To bolo v sobotu 27. marca, keď sa ešte zdalo, že koalícia skolabuje.

„V minulosti, keď mali chlapi niečo proti sebe alebo sa dourážali, vyzvali jeden druhého na súboj alebo si dali ručne stručne na držku a bolo vybavené. Nechcú sa Sulík s Matovičom inšpirovať, aby to naťahovanie skrátili? A pani Remišová, za to, že to celé vyprovokovala hysterickými tlačovkami po nákupe ruského Sputniku, by si tiež zaslúžila trstenicou päť a dvadsať po holej. Všetci traja aktéri úplne odtrhnutí od reality. Ale že totálne,“ napísala vtedy Belicová.

O deň neskôr vládne strany oznámili, že koalícia je spasená. Matovičova sestra im naložila znova. A poriadne, ako je jej dobrým zvykom: „Včera si nevedeli prísť na meno a dnes, keď im všetkým zostali ministerské stoličky, platy, limuzíny, už vedú riťolezecké reči o štátnickom geste. Neskutočná faloš. Celá politika a vzťahy v nej.“

Vladimír Krčméry sa nehlási k Slovensku a myslí si, že Slováci sú hlúpi

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info