Vladimír Krčméry sa nehlási k Slovensku a myslí si, že Slováci sú hlúpi
02 | 04 | 2021 I Gabriel Matta
Na internete sa objavilo video, v ktorom sa Vladimír Krčméry otvorene priznáva, že nie je úplne Slovák. Zároveň zdôrazňuje, že Slováci nie sú múdrym národom, lebo sa nedokážu učiť na chybách cudzích. Tvrdí, že iba hlúpy národ sa učí na vlastných chybách.

Vo všeobecnosti však platí, že práve múdri ľudia sa učia najčastejšie na vlastných chybách a iba hlúpi sa na nich nedokážu nijako poučiť. Na cudzích chybách sa totiž učia väčšinou iba géniovia.

Čo si myslí o sebe Vladimír Krčméry, ktorý sa v poslednom období mýlil viac ako dosť, vidieť jasne vo videu, keď hovorí, že on sa necíti byť Slovákom. Zjavne sa však na cudzích chybách neučí a vyzerá to tak, že aj na tých svojich chybách sa mu učí len veľmi ťažko.

https://www.hlavnydennik.sk/2021/04/01/podvod-s-testami-odhaleny-neexistuje-ziadna-pandemia/

Aj napriek tomu je stále úspešným a uznávaným expertom na tropickú medicínu, infektológiu a onkológiu. Bol aj členom permanentného ústredného krízového štábu počas prvej vlny pandémie COVID-19.Poľský lekár, ktorý sa vysmieval z odporcov vakcín, zomrel 19 dní po zaočkovaní vakcínou Pfizer
Poľský lekár, ktorý sa vysmieval z odporcov vakcín, zomrel niekoľko dní po podaní druhej dávky od spoločnosti Pfizer/BionTech. A vy, všetci odporcovia vakcín a spochybňovači Covidu, pokiaľ by ste sa chceli skontaktovať s Billom Gatesom, môžete tak... Čítať ďalej
31 | 03 | 2021 | Robert Bačinský