fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

„Až v budúcnosti pochopíme, aké veľké rozhodnutie Matovič urobil!“ ospevuje Tabak svojho šéfa

Aj podľa Romany Tabak je Igor Matovič svojím odstúpením z funkcie premiéra vlastne hrdinom. Zdroj: FB / Romana Tabak

Igor Matovič oznámi verejnosti v pondelok, že odstupuje z pozície premiéra a svoje miesto si vymení s Eduardom Hegerom. Koalícia jeho kroky prijala s úľavou, mnohí jeho spolustraníci ale nie. Napokon sa s tým zmierila aj Romana Tabak, ktorá svoj názor napísala na sociálnu sieť.

Šéf OĽaNO sa včera v prezidentskom paláci pri podávaní demisia ospravedlnil verejnosti za chyby, ktoré za krok v pozícii premiéra spravil. Predsedu hnutia vo svojom statuse obhajovala aj poslankyňa Národnej Rady Romana Tabak. „Až v budúcnosti pochopíme, aké veľké rozhodnutie urobil Igor Matovič! Všetci robíme chyby. Ani Igor sa im nevyhol. Sme len ľudia,“ ospravedlňovala v statuse Tabak odstúpivšieho Matoviča.

Pomoc pre ľudí je na ceste! Splníme, čo sme vám sľúbili!

V čase pandémie podľa Tabak vláda neprijíma populárne rozhodnutia a musí si vyberať medzi zlými a horšími opatreniami. „Igor však obetoval svoju funkciu pre lepšiu budúcnosť Slovenska. Neodstúpil ani pre korupciu, ani pre vraždu, ale len preto, aby priniesol novú nádej,“ spieva na slávu Matoviča poslankyňa jeho hnutia, ktorej slová korešpondujú s tými, aké vyslovil včera v prezidentskom paláci aj budúci premiér Eduard Heger.

„Prajem Igorovi na novej pozícii všetko dobré. Som presvedčená, že bude na nej ešte užitočnejší. Novým premiérom sa stane Eduard Heger. Je známy svojím pokojným vystupovaním a rozvahou. Premiérsky post bude teda v správnych rukách. Dostali sme šancu na nový reštart! Pomoc pre ľudí je na ceste! Splníme, čo sme vám sľúbili!“ končí svoj status Romana Tabak.

Tabák sa pýtala na Instagrame, či si ľudia želajú, aby bola premiérkou. Výsledok ju nepotešil

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info