fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Ukončite veľké umieranie, píše Mesík v liste Hegerovi

Juraj Mesík a Eduard Heger / Fotokoláž (via TASR, Facebook)

Zabezpečte ivermectine, liečte podľa protokolov I-MASK a MATH+, pozerajte na vitamín D, píše Mesík v liste budúcemu premiérovi Hegerovi

Vyštudovaný lekár a analytik globálnych rizík Juraj Mesík adresuje otvorený list budúcemu premiérovi Eduardovi Hegerovi (OĽaNO). V liste spísal päť krokov k ukončeniu „veľkého umierania“

„Moc a zodpovednosť za ďalší vývoj krajiny preberáte v čase najväčšieho masakru obyvateľstva Slovenska od druhej svetovej vojny, v stave hlbokého ekonomického rozvratu krajiny a rozkladu donedávna relatívne kompetentných štátnych inštitúcií,“ píše Mesík Hegerovi v liste, ktorého znenie zverejnil na sociálnej sieti.

V súčasnosti máme viac ako 9500 obetí pandémie. Mesík dodáva, že doteraz Heger niesol len nepriamu a morálnu zodpovednosť ako každý člen vlády. Od momentu  nástupu na post premiéra sa však stáva priamo zodpovedný za všetky ďalšie zbytočné obete.

Bill Gates – šaman, vizionár alebo sponzor?

„Ako premiér nemáte naliehavejšiu zodpovednosť ako Veľké umieranie zastaviť a ukončiť. Masové zomieranie občanov Slovenska je výsledkom korupčne motivovaného a hrubo nevedeckého manažmentu epidémie Vašim predchodcom. Máte možnosť rýchlo ho ukončiť,“ dodáva.

Nariadenia, ktoré Mesík žiada a ktoré podľa neho ovplyvnia epidemiologickú situáciu:

  1. Vydať nariadenie vlády o voľnom predaji lacného a vysoko bezpečného lieku ivermectin v lekárňach v SR. Nulové náklady.
  2. Vydať nariadenie vlády o urgentnom dovoze približne pol milióna štandardných balení (napr. 8 x 6 mg alebo 10 x 3 mg) ivermectinu a prípadne aj o domácej výrobe humánneho ivermectinu na Slovensku (veterinárny sa vyrába v Nitre). Náklady do 2 miliónov eur.
  3. Uložiť slovenským lekárom poskytovať včasnú liečbu pacientov s podozrením na covid a profylaktickú liečbu ich príbuzných a kontaktov podľa protokolov I-MASK a MATH +.
  4. Uložiť slovenským lekárom každému pacientovi s podozrením na covid povinne stanoviť hladinu vitamínu D v sére a u pacientov s jeho deficitom zahájiť nárazovú korekciu podaním vysokej dávky vitamínu D. Náklady zdravotných poisťovní rádovo 100 tisíc eur.
  5. Vydať nariadenie o zahájení programu fortifikácie základných potravín vitamínom D (napríklad podľa fínskych noriem).

V závere Mesík dodáva, že najnaliehavejšia úloha v tejto chvíli je zastaviť masové umieranie občanov.

Matovičov cirkus neodchádza. Riaditeľ si síce sadne ku kase, ale manéž aj zverinec bude stále riadiť on

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info