Pročko blúzni: Matovič je človek plný empatie, cti, morálky, je štátnik a veľký bojovník proti korupcii
30 | 03 | 2021 I Petra Demková

„Sú len tri dôvody, prečo mu ľudia ako vy držia chrbát za každých okolností. Alebo ste odkázaní na peniaze z poslaneckého platu, alebo ste celoživotní riťolezi a máte to jednoducho v krvi. Alebo posledná možnosť, ušli ste z rovnakého ústavu ako váš mesiáš,“ odpovedal Pročkovi na jeho ódu Ľuboš.Žartuje alebo potrebuje liečbu?

Niekedy je ťažké určiť, či sa Jožo Pročko ešte stále snaží vtipkovať, ako keď zabával ľudí z televíznych obrazoviek alebo potrebuje liečbu. Chválospev, ktorý napísal na svojho šéfa na Facebooku, po jeho odstúpení z funkcie premiéra, si každopádne zasluhuje pozornosť. A pozornosti sa mu veru dostalo aj od verejnosti.

Pročko: Prezidentka pomáha Pellegrinimu a Progresívnemu Slovensku. A za Covid-19 môžu ľudia
Slovenské nemocnice sú preplnené pacientami s COVID-19 a denne na túto pandémiu umiera takmer stovka ľudí. Napriek tomu si aj poslanec a bývalý zabávač myslí, že za túto hroznu bilanciu nie je vinná vláda, ale najmä ľudia. Čítať ďalej
02 | 03 | 2021 | Jozef Uhlárik


„Všetci, ktorí poznajú Igora Matoviča vedia, že je to človek plný empatie, cti, morálky a že je to veľký bojovník v boji proti korupcii. Dnes Igor Matovič ukázal, že nie je len výborný politik, ale aj štátnik, ktorého srdce bije pre Slovensko,“ napísal Jožo Pročko na sociálnu sieť v nedeľu po tlačovej besede, na ktorej premiér oznámil, že sa vzdá funkcie.
Ušli z rovnakého ústavu?

A ľudí, komentujúcich, toto jeho vyjadrenie nenechalo chladnými. Ťažko hľadať vôbec komentár pod príspevkom, ktorý by podporil výrok zabávača. Za to o komentáre, kde mu ľudia nadávajú, núdza nie je.

Jeden za všetky: „Ak je Matovič štátnik, tak ja som intergalaktický kozmonaut z budúcnosti. Sú len tri dôvody, prečo mu ľudia ako vy držia chrbát za každých okolností. Alebo ste odkázaní na peniaze z poslaneckého platu alebo ste celoživotní riťolezi a máte to jednoducho v krvi. Alebo posledná možnosť, ušli ste z rovnakého ústavu ako váš mesiáš. Vyjadrujete mu podporu ako poslušní psíci, zatvárate oči aj uši pred jeho neschopnosťou, aroganciou a hlúposťou a tvárite sa pri tom ako najväčší demokrati a ochrancovia spravodlivosti. A pritom ste len obyčajné hračky v rukách prvotriedneho blázna,“ odpovedal Pročkovi istý Ľuboš.

Pročko má jasno: Za všetko môžu občania... a prezidentka
Zabávač Jožo Pročko má jasno v tom, kto môže za zlú situáciu na Slovensku v súvislosti s Covidom. Za všetko môžu občania. Kritiku vyslovil aj voči prezidentke. Igor Matovič naopak, robí podľa neho všetko dobre. Čítať ďalej
28 | 02 | 2021 | Petra Demková