fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Kotleba: „Táto vláda bude stáť pred súdom za vlastizradu, za pokusy na ľuďoch a genocídu“

Marián Kotleba v parlamente porozprával zaujímavé zistenie o zadržaní Ivermectinu u Slovákov v Egypte. FOTO TASR

„Ani počas tohto týždňa nezačali účinne liečiť ľudí chorých na koronu. Nezmenili liečebné protokoly pre týchto ľudí. Ani počas tohto týždňa, v ktorom si našli čas iba na svoje politické naťahovačky, neurobili nič pre zlepšenie života ľudí na Slovensku,“ povedal vo videu Marián Kotleba. „Raz naozaj príde čas, keď za toto všetko, čo táto vláda predvádza, bude stáť pred súdom,“ dodal.

Predseda strany ĽSNS Marián Kotleba, sa po vzore svojich kolegov z parlamentu, tiež prihovoril k občanom Slovenska. Avšak nie s akýmsi odpočtom svojej práce za uplynulý rok, ale s ostrou kritikou, na adresu Matoviča a jeho ministrov.

Agóniu vlády by už „mal ukončiť niekto v bielom plášti a s ambulanciou“ znie podľa Zábojníka hlas ľudu

Vo svojom videu na sociálnej sieti zhrnul posledný týždeň vládnutia Matovičovho kabinetu. Ako hovorí v úvode: „Tento týždeň sa opäť niesol v znamení, že vláda traumatizovala celú spoločnosť, celé Slovensko svojim bojom o funkcie, o korytá, o ministerské kreslá. Rozprávali nám, ako sa Matovič ide vzdať, potom že sa nejde vzdať, ako sa vzdávajú jednotliví ministri a ako si medzi sebou robia nechutné dohody, kto bude mať aké ministerstvo a s tým spojené kšefty. Znovu sme strávili týždeň v tom, že vláda nám arogantne a bohorovne ukázala, že im absolútne nezáleží na obyvateľoch Slovenska.“

Nedovolia prístup k liečbe

Kotleba vidí ako najväčší problém to, že vláda nedovolí občanom prístup k liečbe. „Ani počas tohto týždňa nezačali účinne liečiť ľudí chorých na koronu. Nezmenili liečebné protokoly pre týchto ľudí. Ani počas tohto týždňa, v ktorom si našli čas iba na svoje politické naťahovačky, neurobili nič pre zlepšenie života ľudí na Slovensku,“ konštatuje Kotleba.

Takéto konanie vlády, podľa Kotlebu nezostane bez odozvy. Je presvedčený, že všetci, ktorí nesú zodpovednosť za súčasný marazmus, budú niesť za to zodpovednosť: „Ja vám ľudia hovorím, po tomto všetkom, čo zažívame s touto vládou, že raz naozaj príde čas, keď za toto všetko, čo táto vláda predvádza, bude stáť pred súdom. Ale nie za nejaké ich naťahovačky, ale za vlastizradu, za pokusy na ľuďoch, za genocídu vlastného obyvateľstva. Za totálne zničenie slovenského zdravotníctva a slovenského školstva,“ tvrdí šéf ĽSNS.

Kotleba pokračuje informáciami, ako jeho strana pomáhala. „Chcem vám povedať, ešte jednu vec. Kým vláda tento týždeň strávila jalovými rečami a naťahovačkami, politickými spormi a kšeftami, my v ĽSNS sme opäť pomáhali ľuďom.“ Členovia ĽSNS rozdávali vitamínové balíčky. Pomáhajú aj slovenským poľnohospodárom, od ktorých nakúpili ich produkciu, ktorú nemohli kvôli opatreniam vlády predať. Túto produkciu rozviezli medzi slovenské rodiny, ktoré sú v ťažkej situácii. „Tešme sa na blížiacu sa Veľkú noc, najväčší kresťanský sviatok, “končí svoje video Marián Kotleba.

Škandál: Záchranka nechala muža s Covidom doma sa trápiť a teraz bojuje v nemocnici o život

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info