fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Rebríček najkrajších štyridsiatničiek sveta: Kto vyhral?

Instagram (@jlo) (@jenniferaniston) (@kimkardashian) / Fotokoláž (Redakcia HD)

Vek je len číslo, čo dokazujú aj tieto celebrity po 40-ke. Tie sa umiestnili v rebríčku najkrajších žien s vekom 40+, ktorý zhotovila popredná estetická klinika Glowday, na popredných priečkach, píše Plus jeden deň. Ktorá známa tvár vyhrala?

Niektoré celebrity po 40-ke sa snažia vrátiť si mladistvý vzhľad estetickými a chirurgickými zákrokmi, pričom mnoho z nich to s nimi preháňa a vo finále vyzerajú veľmi neprirodzene. To však neplatí pre pôvabnú Jennifer Aniston, ktorú si mnohí z nás pamätajú najmä zo seriálu Priatelia. Tá skončila na druhom mieste a napriek tomu, že má 52 rokov by jej tento vek hádal len málokto.

Na treťom mieste sa objavila podnikateľka a modelka Kim Kardashian, ktorá si práve prechádza už tretím rozvodom, tentokrát s americkým hudobníkom Kanye Westom. Kim vyzerá vo veku 40 rokov naozaj pôvabne a aj keď sa na nej chirurgické úpravy podpísali rozhodne viac ako na spomínanej „Rachel“ z Priateľov, jej pozíciu v rebríčku jej len ťažko uprieť.

Na prvom mieste sa neocitol nikto iný ako očarujúca speváčka a herečka Jennifer Lopez. 51-ročnú dvojnásobnú maminu obdivujú nielen ženy po celom svete už dve dekády. Podľa britského denníka The Sun by sa až 38% žien cítilo šťastnejšie, keby po 50-ke vyzerali tak dobre, ako J. Lo. S jej starostlivo udržiavaným vzhľadom je teda výhra na pravom mieste!

Kráľovnej Alžbete pripravovali svadobné šaty ženy v Banskej Hodruši. Ani netušili pre koho sú

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info