fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Juraj Mesík šokuje: Vláda cez ministerstvo prikázala ambulantným lekárom Covid neliečiť!

Juraj Mesík / Fotokoláž (via Facebook)

Mnohí odborníci spolu s lekármi sa doteraz nedokážu zjednotiť na tom, či má Ivermectin liečebné účinky v boji s koronavírusom. Vyštudovaný lekár a analytik globálnych rizík Juraj Mesík v tom má však jasno. Ivermectin jednoznačne pomáha.

Ivermectin podľa mnohých lekárov zaberá pri nástupe choroby, neskôr už jeho účinky klesajú. Ľudia však tomuto lieku veria, hoci nie je prioritne určený pre ľudí. Jedným z tých, ktorí Ivermectin ako liek presadzujú je aj analytik Juraj Mesík, ktorý je vyštudovaným lekárom a verejnosť varoval ako prvý o epidémii COVID-19. Jeho varovania a doterajší vývoj koronavírusu sa, žiaľ, v prevažnej väčšine potvrdil.

Pacientom na covidových oddeleniach a JISkách pichajú, neúčinný, ale výnosný remdesivir

Okrem jasne pozitívnych účinkov Ivermectinu má ale liek i vedľajšie, o ktorých hovoril Juraj Mesík v rozhovore pre portál 40plus.sk. „Zo Slovenska stal trh na nezmyselné masové testovanie za stovky miliónov eur. A tiež trh na predaj remdesiviru, neúčinného „lieku na covid“ po 2100 eur. Kľúčový dokument, ktorý vydláždil cestu pre 9 000 oficiálne mŕtvych a zhruba 20 000 reálnych obetí epidémie sa volá „Terapeutický manažment pacientov s COVID-19“. Ide o dokument, ktorým 26. októbra (vtedy sme mali na Slovensku oficiálne 165 obetí covidu), vláda v zastúpení ministerstvom zdravotníctva prikázala ambulantným lekárom covid neliečiť. Resp. liečiť len symptomaticky, čo je prakticky to isté,“ šokuje Juraj Mesík a dodáva, že pacienti tak zostali z oficiálneho príkazu vlády bez účinnej lekárskej pomoci.

A to až dovtedy, kým sa buď sami nevyliečili, alebo zomreli, alebo „dozreli“ a začali sa dusiť. Až potom ich záchranky vozili do nemocníc. Mnohých už nestihli. Tých čo doviezli čakalo, a stále čaká, martýrium na covidových oddeleniach a JISkách, kde do nich pichali, a niekde možno stále pichajú, neúčinný, ale výnosný remdesivir,“ pridáva Mesík, podľa ktorého bol zmienený dokument „Terapeutický manažment pacientov s COVID-19“ bol až do začiatku marca oficiálnou vládnou doktrínou „liečby covidu“. Dokument bol stiahnutý zo stránky ministerstva zdravotníctva začiatkom marca zrejme pod váhou mŕtvol a nahradili ho iným dokumentom.

Aká vysoká je cena korupcie a dezinformácií šírených „kritickými“ médiami? pýta sa Mesík

Pokusy perverzným pokusom zdiskreditovať Ivermectin ako účinný liek na covid

Ivermectin je povolený, ale skoro nikde ho niet. Čo za tým podľa je?Zámerná snaha nedopustiť, aby sa ľudia včas dostali k účinnej liečbe Covidu a prestali na Covid zomierať. Ako každý liek, aj Ivermectin a celý protokol I-MASK treba pacientovi nasadiť čo najskôr, hneď pri prvom podozrení, že má Covid, alebo hneď po pozitívnom teste. A treba ho nasadiť aj rodinným príslušníkom chorého resp. nakazeného človeka. Na Slovensku máme aj celé rodiny, ktoré vymreli po tom, čo vírus doniesol jeden nakazený do rodiny,“ prízvukuje Mesík. Prvé maličké množstvá Ivermectinu, ktoré sa na Slovensko doviezli niekedy v polovici februára, boli dostupné len pre hospitalizovaných pacientov. Teda ľudí už vo veľmi ťažkom až kritickom stave.

„Bol to perverzný pokus zdiskreditovať Ivermectin ako účinný liek na covid: čokoľvek by ste podali človeku,  ktorý sa práve posledný raz v živote nadýchol, ho už nezachráni. Ivermectin je vysoko účinný liek, schopný zachrániť veľkú väčšinu chorých s covidom. Samozrejme, nie je to prostriedok na dosiahnutie nesmrteľnosti,“ konštatuje analytik a vyštudovaný lekár, podľa ktorého obvodní lekári zastrašujú pacientov vedľajšími účinkami Ivermectinu, ktoré v reálnom svete u nás neexistujú. „Respektíve sú podstatne menej závažné, ako napríklad riziká a vedľajšie účinky acylpyrínu alebo ibuprofenu, ktoré sú voľne predajné,“ vysvetľuje Mesík.

Nezanedbateľná časť lekárov a profesorov je na výplatných páskach farmaceutických firiem

Prečo teda mnohí lekári neveria účinkom Ivermectinu, keď už existujú štúdie?Má to pestré dôvody. Jedným z nich je aj to, že zabudli, že poslaním lekára je liečiť a zachraňovať životy, nie posluhovať skorumpovanej moci. Mnohí sa boja svojich politicky nominovaných šéfov a plnia, čo im vidia na očiach. Nakoniec to je u nás najčastejšia cesta, ako urobiť kariéru, stať sa primárom oddelenia alebo riaditeľom nemocnice. Niektorí lekári sú veľmi ješitní ľudia. Najskôr uverili propagande, že Ivermectin Covid nelieči, a teraz nie sú schopní ani ochotní priznať svoj omyl a používať ho. Netreba zabúdať ani na to, že nezanedbateľná časť lekárov a profesorov je na výplatných páskach firiem, pre ktoré je pandémia zlatá baňa,“ naznačil v samom závere dôvody, prečo mnohí lekári nemajú vôľu liečiť Covid Ivermectinom.

Mesík: Kto by už predával Ivermectin za pár eur, ak sa dá predávať niečo 1000-krát drahšie?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info