fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

„Nová diagnóza vo vláde Igora Matoviča sa volá Veronika Remišová“, píše Renáta Zmajkovičová

Renáta Zmajkovičová, reprofoto FB (@Renáta Zmajkovičová)

„Trochu vpred a rýchlo späť,“ píše Renáta Zmajkovičová, bývalá vplyvná politička Smeru. Parafrázuje tým jedno z Leninových literárnych veľdiel?

Renáta Zmajkovičová sa v statuse na sociálnej sieti viac-menej pýta, čo to – obrazne – stvára momentálne Veronika Remišová. Ilustruje ho nasledujúcou fotografiou.

Reprofoto FB (@Renáta Zmajkovičová)

Remišová sa chystá zradiť ľudí od Andreja Kisku, ale osobitne zrádza Richarda Sulíka, tvrdí Danko

Konflikt sama so sebou

„Sulík dáva ultimáta, nepremyslené vyhlásenia a z Matoviča urobil úplného chudáka – takto sa včera v jednom rozhovore vyjadrila predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová. Tak toto ma dostalo! Nielen koalícia má konflikt. Najnovšie má konflikt sama so sebou i Veronika Remišová,“ píše Zmajkovičová.

Záhadný obrat

„A jej ultimátum smerom k premiérovi a ministrovi hospodárstva boli čo? Niekoho ozvenou? Nuž pani ministerku nám už dokázali pekne obliecť i učesať, ale to nestačí Veronika Remišová si svoju obohratú platňu s bojovnou výzvou na odstúpenie Igora Matoviča i Richarda Sulíka teraz obrátila na opačnú stranu a stáva ochrankyňou premiéra.“

Takže ďalšia DG

„Tak toto je ďalšia diagnóza vo vládnej koalícii. Trochu vpred a chytro späť. Zrejme si doteraz myslela, že je iba smädná, ale premiér ju presvedčil, že ona je vlastne hladná a pripravil jej veľmi výdatný niekoľkochodový obed,“ konštatuje na sociálnej sieti Renáta Zmajkovičová.

Bývalá šéfka Smeru v Trnave Zmajkovičová naložila Ficovi. Pripomenula mu postele a verejný dom

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info