fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Bukovský: „Respirátor FFP2 je symbol nezmyslu a psychického násilia!“ Čo na nich kritizuje?

Facebook (Dr. Igor Bukovský) (České dráhy) / Fotokoláž (Redackia HD)

Na tému povinného nosenia respirátorov reagoval v najnovšom videu odborník na výživu Igor Bukovský. Tak, ako na väčšinu protipandemických opatrení, odlišný názor má aj na respirátory FFP2, píše Pluska.

Igor Bukovský zvykne vo svojich videách riešiť, najmä kritizovať, vládne kroky týkajúcich sa nariadení proti šíreniu koronavírusu. Tentokrát si zobral na mušku respirátory FFP2.

„Respirátory FFP2 sa stávajú povinným opatrením na zabránenie prenosu vírusu SARS-CoV-2. Tento predpoklad nie je podložený žiadnym vedeckým výskumom. Navyše v súčasnosti dostupné respirátory predstavujú potenciálne riziko pre zdravie človeka, pretože obsahujú polypropylénové vlákna, ktoré sa dostávajú do dýchacích ciest,” informoval na platforme YouTube.

Bukovský dlhodobo poukazuje na to, že opatrenia proti Covid-19 prinášajú viac škody ako úžitku. Lekár hovorí o mnohých negatívnych vplyvoch opatrení na ľudskú psychiku a na ekonomiku. V minulosti sa viackrát vyjadril, že proti mikróbom sa nedá bojovať tak, ako si to predstavuje Matovičova vláda.

Igor Bukovský o dlhom Covide: „Ak sa človek chce neustále báť, ako chce vlastne žiť?“ (video)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info