fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

„Spochybňovačovi Covidu by som osobne vylial dávku stolice na hlavu,“ píše Goffa dusiaci sa v nemocnici

Namiesto na futbalovom štadióne teraz bojuje Vlado Goffa v nemocnici - o život. Zdroj: FB / Vlado Goffa

Koronavírus neobchádza ani športovcov a trénerov. Presvedčiť sa o tom môže aj bývalý futbalista a dnes známy tréner Vladimír Goffa, ktorý leží na JIS-ke v nemocnici. Svoj názor na tých, ktorí COVID-19 podceňujú jasne napísal na sociálnej sieti

Vladimír Goffa leží s koronavírusom na JIS-ke a podľa fotografie pri jeho statuse je napojený na kyslík. To, čo v nemocnici zažíva ho donútilo aby napísal aj na sociálnu sieť kde nielen opísal svoje pocity, ale najmä „vyčistil žalúdok“ všetkým tým, ktorí túto zákernú pandémiu podceňujú.

Nech sa pochybovači postavia k posteli a pozerajú na utrpenie človeka a jeho bezmocnosť

„Ležíme, dusíme sa, nerozprávame, trpíme, čakáme na zázrak, mení sa to tu ako na kolotoči, fakt,“ píše hneď v úvode Vlado Goffa.

„Keby sem do pavilónu vošiel provokatér bez respirátora, hovoril o chrípôčke, nazýval nás neslobodné stádo a splietal niečo o biznisovom spiknutí zdravotníckej lobby, tak ho tu všetci ležiaci obhádžeme plnými bažantami a ja osobne mu vykydám svoju dávku stolice z misy, do ktorej seriem na posteli (zákaz pohybu na toaletu a ani by sme nemohli) a poprosím vojakov, čo nám utierajú dosraté rite, nech sa s ním pohrajú na hovnocuc,“ opisuje typicky Goffovsky svoj názor na spochybňovačov koronavírusu.

„Všetky hadičky, na ktorých sme popripájaní, mu nasrtkáme do zadku a za každý výsmech chorobe mu cez veľké trubice budeme vháňať soľné fanfáry do análu. Postavím ho k posteli človeka, čo tu leží v umelom spánku 30 hodín a nech sa nielen divá na jeho utrpenie a bezmocnosť,“ pridáva nahnevaný pacient Vladimír Goffa.

„Každého popierača nechám presúvať postele z miestnosti do miestnosti a niektorým príbuzným pôjdu povedať, že dotyčný už nie je. Zľahčovači všetkých krajín, polibte si prdel. No a teraz niečo pozitívne. Funguje to tu, ako má. Ľudia bojujú. Mal som aj ja slabé chvíľky, ale videl som, že vtedy by tie plné bažanty hádzali aj po mne, keby videli, že nespolupracujem s personálom a vzdávam to,“ konštatuje Goffa a na samý záver dodáva: „Drsnejšie sa písať nedalo. Toto je realita, nie film. A ľúbte sa, nieže budete čakať do ďalšieho Valentína, alebo na tretiu vlnu.“

Nádej pre nakazených Covidom: Liek má účinnosť 87 percent

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info