HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Habera sa stal obeťou vypočítavej ženy! „Svet je plný idiotov,“ zúri

Pavol Habera / Instagram (@pavolhabera)

Speváka a porotcu speváckej súťaže Superstar Paľa Haberu (58) len tak niečo nerozhodí. Aj v porote je známy tým, že nejde pre ostré slová ďaleko. Tentokrát sa však rozčúlil do nepríčetnosti, píše portál Aha!

Nedávno sa totiž Paľo Habera stal obeťou podvodníčky, ktorá v jeho mene komunikovala s fanúšikmi a vydávala sa za jeho manažérku. Tomu ľudia, bohužiaľ, uverili a celá situácia bola preto pre Haberu o to viac nepríjemná. Spevák najprv musel nepríjemnú skutočnosť sám spracovať, vzápätí nato sa však k udalosti vyjadril oficiálne.

„Občas mi píšete, že s vami komunikuje niekto pod mojím menom alebo že vás oslovila nejaká pani, ktorá sa vydáva za moju manažérku,“ začal Habera v príspevku, ktorým chcel všetko uviesť na pravú mieru.

„Len pre istotu, toto je môj jediný oficiálny profil na Instagrame a žiadny môj manažér neexistuje! Vlastne sa len potvrdzuje, čo už všetci dávno vieme. Svet je plný normálnych ľudí a zároveň v ňom žije aj kopec idiotov,“ dodal rozzúrený Habera. Ak by sa mala podobná situácia opakovať, je pripravený riešiť situáciu s právnikmi, upozorňuje.

Paľo Habera zneistil fanúšikov: Definitívny koniec s hudbou?

 

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info