fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Peter Tóth: „Kauzu Čistý deň zosnovala zločinecká skupina v zložení Pčolinský, Kollár, Lipšic a Jurika“

Chovankyne Simona (vľavo) a Tamara z kauzy Čistý deň. Zdroj: Sita/Marko Erd

Kontroverzný novinár Peter Tóth alias Ďateľ prináša šokujúce informácie. Tvrdí, že celú kauzu Čistý deň, ktorú verejnosť vníma aj prostredníctvom filmu Sviňa,  vymysleli a zosnovali ľudia okolo Daniela Lipšica, Vlamíra Pčolinského a Borisa Kollára. Vymyslenú kauzu následne rozpútala „morálna a intelektuálna stoka Natália Blahová,“ tvrdí.

NAKA sa priblížila k Borisovi Kollárovi. A nielen k nemu…

Novinár Peter Tóth napísal na sociálnu sieť príspevok. Nazval ho: „Ako sa médiá sprisahali so zločineckou skupinou politikov vo vymyslenej kauze Čistý deň!“

Najprv popisuje, ako sa podľa neho kauza začala. „Vymyslenú kauzu čistý deň rozpútala morálna a intelektuálna stoka Natália Blahová. Ako inak, na konšpiračnom webe dennikn.sk. A ako inak, pridali sa aj ďalší konšpirátori od SME, cez Aktuality, po úplnú mediálnu žumpu, ako sú všetky Plusky, Nový Čas, Markízu a JOJ. Nasledovali knižný a filmový priemysel. Výsledkom bol produkt s príznačným názvom Sviňa. Od tých čias sa stal synonymom mena autora,“ začína rozprávanie novinár.

Zločinecká skupina v pozadí

„Málokto vie, že v pozadí uvedenej špinavosti bola organizovaná zločinecká skupina v zložení Vladimír Pčolinský, Boris Kollár, Daniel Lipšic a istý Martin Jurika. Jurika je díler drog a pasák z Nitry. Na priložených fotografiách ho vidno vchádzať a vychádzať z lokálu Café u Krajniaka.

Café u Krajniaka bol v čase vzniku fotografií a aj v súčasnosti je brlohom, určeným na schôdzky potentátov Sme rodina, konšpirátorov z médií a súdne trestaného Lipšica,“ informuje Tóth a k príspevku priložil aj tri fotografie, na ktorých je vidieť Juriku v noci na Panenskej ulici v Bratislave.

Peter Tóth alias Ďateľ: „Sme rodina nie je rodina, ale zločinecká skupina“

Následne opisuje Tóth ďalšie okolnosti kauzy Čistý deň. „Kriminálnik Jurika v spojení s kriminálnikom Pčolinským a mafiánom na dôchodku Kollárom zabezpečili Lipšicovi dve nafetované dievčatá. Obe utečené chovankyne Čistého dňa. Jedna z nich neplnoletá. Lipšic urobil s nafetovanými dievčatami pokútnu tlačovku, pošpinil meno Zuzany a Petra Tománkovcov. Išiel s oboma dievkami na generálnu prokuratúru a potom ich nechal napospas ulici,“ popisuje novinár.

Jurika
M. Jurika pred barom M. Krajniaka, zdroj: FB Ďateľ

Vzápätí informuje aj o šokujúcom fakte. Vraj neplnoleté dievča ešte v tej deň skončilo na JIS v Trnave a len o vlások uniklo smrti. To však Lipšica už údajne nezaujímalo. „Dievča poslúžilo jeho špinavej propagande. Ostatné je pre Matovičovho Himmlera história,“ šokuje Tóth.

Pasák a díler Jurika o niekoľko dní navštívil bar, ktorý patrí Milanovi Krajniakovi. Celá kauza Čistý deň bola podľa Tótha špinavou a propagandistickou operáciou. Tóth tvrdí, že svoje úlohy v celej kauze zohrali všetci členovia zločineckej skupiny: Pčolinský, Kollár, Lipšic, Jurika.

Lipšic sa podľa novinára dopúšťal opakovanej trestnej činnosti pri vystúpeniach v médiách. Tóth pripomína aj, ako zneužité dievčatá uviedli, že Kollár a Lipšic im vyplatili za diskreditáciu Tománkovcov po 5-tisíc eur. Tvrdí aj, že o kauze vie omnoho viac a informácie podáva vo svojej knihe.

Lipšicova previerka? Najokatejší podvod Matovičovej vlády

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info