Tínedžer Fico či polonahá Cigániková: Tieto fotografie slovenských politikov vás dostanú do kolien!
22 | 02 | 2021 I Timotej Dudka

Na internete dnes nájdete takmer všetko. To si dobre uvedomujú aj niektorí admini rôznych komunít, zábavných účtov alebo stránok. Jedna z nich sa zaoberá archívnymi fotografiami slovenských politikov, ktoré dokážu "odrovnať" nejedného Slováka. Veď posúďte sami!


Základ slušnosti je pozdraviť. To si uvedomuje aj cyklistike oddaný Mikuláš Dzurinda.Zatiaľ čo Robert Kaliňák bol oddaný skôr zábave a flámom..Dobre teda, šport mu asi taktiež nie je cudzí..Robert Fico to vždy vedel zahrať do outu!Keď už sme pri Ficovi, koľko tu asi mohol mať rokov?Ale pani poslankyňa, Vy sa nezdáte!Toto musela byť poriadne stresujúca debata!"Prchký anjel" (Máj 1995)Mladý Peter Pellegrini...Nie je potreba vedieť, čo sa mu premietalo hlavou a čo mu vinšoval. A už vôbec nie na čo myslel Gašparovič."Ale pán prezident, toto nie je vaša Silvia!"Rozhodca Najvyššieho súdu s prerušeným výkonom funkcie.To muselo byť na poslednú chvíľu!Čím ho asi tak naštval?Tínedžer Kaliňák..Ale pán premiér, čo to tam chytáte?Aj Kotleba potrebuje lásku..."Joker Bugár"Keď politici na sebe makajú..Keď sa láska podarí, to je úplne iné ráno... (BONUS)V 52 rokoch vyštudovať vysokú školu? Pre abstinujúceho Braňa Mojseja nie je nič vylúčené!
Kontroverzný hudobník Braňo Mojsej abstinuje už viac ako dva roky. Otvoril si Mojsej Clinic, ktorá pomáha alkoholikom zbaviť sa ich závislosti. Dôkazom toho, že sa z neho skutočne stáva lepší človek, je aj úvaha o štúdiu na vysokej škole, informuje... Čítať ďalej
21 | 02 | 2021 | Timotej Dudka