Blaha: Referendum zachráň nás od tejto stredovekej nočnej mory! Vláda povolala proti Covidu modlitbu
22 | 02 | 2021 I Diana Zaťková

Poslanec NR SR za Smer Ľuboš Blaha má podľa všetkého dôvod na úsmev. Na sociálnej sieti sa pochválil, že podpísané petičné hárky za referendum mu už ľudia posielajú spontánne. "Slovensko sa dvíha. Ďakujeme, spoločne Matoviča porazíme!" neskrýva radosť Blaha."Referendum... Zachráň nás, zachráň Slovensko! Už nech je to tu... Už nech sa prebudíme z tejto stredovekej nočnej mory," želá si poslanec vo svojom statuse a dodáva na adresu premiéra: "Medzitým Matovič píše statusy "do Nebíčka", v ktorých Jána Kuciaka oslovuje "zasran". Ten si ten svoj fekálny slovník nevie odpustiť ani pri pietnych chvíľach."Havran: Ľudia sa modlili aj na Titanicu, v zákopoch, aj v koncentráku. "Nič sa nestalo, zomreli!"
Publicista a teológ Michal Havran si zobral na mušku návrh Posledného križiaka - ministra práce Milana Krajniaka, na otvorenie kostolov. Čítať ďalej
22 | 02 | 2021 | Michal Filek


 
Zároveň si aj neodpustil štipku irónie na margo pandemickej situácie na Slovensku:  "Ale dobrou správou je, že vláda konečne našla riešenie na Covid. Minister Krajniak sa nechal inšpirovať rokom 1710, kedy vraj v Trnave porazili mor modlitbou v kostole. A tak chce uprostred pandémie otvárať kostoly."

"Namiesto toho, aby liečili ľudí a zaobstarali Ivermektín, oni nás chcú vrátiť do čias, keď sa tu ešte upaľovali bosorky - gratulujeme. Možno by sme mohli skúsiť aj púšťanie žilou. MUDr. Krajniak potvrdí, že v roku 1326 to pri jednom pacientovi náramne dobre zabralo, určite tým porazíme aj Covid," baví sa na účet vlády Blaha a svoj príspevok trefne uzatvára: "Ako spieva Lucie, středověk neskončil, středověk trvá."


Škandál: Minister Krajniak chce otvárať kostoly. Argumentuje zázrakom z roku 1710!
Na Slovensku zúri pandémia koronavírusu a počty mŕtvych sú štatisticky najvyššie na svete a minister práce uvažuje nad otvorením kostolov. Vo svojom statuse aj vysvetľuje, prečo. Čítať ďalej
22 | 02 | 2021 | Jozef Uhlárik