fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Miroslav Kollár odkazuje Borisovi Kollárovi: Nemám rád papalášov, čo sa fotia s mafiou

Miroslav Kollár / Fotokoláž (via SITA)

Poslanec a primátor Hlohovca Miroslav Kollár v statuse odkázal predsedovi parlamentu Borisovi Kollárovi, že nemá rád papalášov, čo sa fotia s mafiou.

Predseda parlamentu Boris Kollár povedal o svojom menovcovi, ktorý pred pár dňami opustil koalíciu, že je zbabelec. Vraj sa už teší na spoluprácu s Robertom Ficom. Miroslav Kollár mu neostal nič dlžen.

Kým on sa fotil s mafiou, ja som poctivo pracoval

„Kým sa on fotil na Kube s mafiánmi, ja som desaťročia pracoval na tom, aby Slovensko bola nekorupčná krajina. Ako aktivista som sa naťahoval s holohlavými majiteľmi skládky pri Hlohovci. V komunálnej politike sme z mesta vyprášili Ficových smerákov. Organizoval som protest proti fašistom,“ napísal Kollár.

Predseda strávil na Kube dovolenku s mafiánom Jurajom Ondrejčákom alias Piťom. Dnes si boss odpykáva dlhoročné tresty za množstvo vrážd.

Čecha Aleša, zvolávateľa protestu proti Matovičovi, zbalili policajti hneď, ako vystúpil z vlaku

Ani sám neverí, že konzervatívec

„Nemám rád farizejov, nemám rád papalášov, preto som aj ako vládny poslanec hlasoval za odvolanie Borisa Kollára za jeho falošnú diplomovku. A tomu, že ako otec jedenástich detí s desiatimi ženami uveriteľne zahrá ctihodného konzervatívneho politika vyznávajúceho hodnoty rodiny, nemôže veriť ani on sám,“ uviedol Miroslav Kollár na adresu menovca Borisa.

 

Odkázal mu ešte, že ako liberál by mu mohol ísť príkladom, pretože už tridsať rokov žije „v šťastnom vzťahu s tou istou ženou“.

Taraba predkladá Matovičovi zoznam jeho vlastných prešľapov v boji s pandémiou

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info